Бізнес-проекти полтавської молоді отримали грошову підтримку

Суспільство
1 квітня 2015 о 17:011105 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Бізнес-проекти полтавської молоді отримали грошову підтримку
У Полтаві відбулася «Битва стартапів».

Бізнес-проекти полтавської молоді отримали грошову підтримкуУ Полтаві відбулася "Битва стартапів". Фото – apps4all.ru

29 березня на базі Відкритої громадської платформи «Нова Полтава» пройшов фінал Воркшопу 3.0 «Битва стартапів».

Молодь презентувала на розгляд експертів у різних галузях проекти. Позитивна сторона змагання в тому, що учасники отримали безкоштовну фахову експертну оцінку своїх проектів, а переможці – перші інвестиції для розвитку своїх ідей.

Організатори впевнені, що в Полтаві створюється нове бізнес-середовище, де успішні підприємці мають змогу спілкуватися між собою, обмінюватися думками, ідеями та підтримувати цікаві проекти, серед яких багато мають і соціальне спрямування.

Переможцями «Битви стартапів» стали:

1 місце (приз 10000 грн.) – «Social Hyperlink». Проект «Суспільна Ланка» дозволяє візуалізувати наявні в суспільстві проблеми, ідеї, проекти та віднайти ресурси для їх реалізації та вирішення. Підтримати когось та отримати підтримку від побратима поруч в складній ситуації, в якій знаходиться наша країна. Допомогу на будь-якому з рівнів: від тарілки борщу до участі в інвестуванні проекту. «Суспільна Ланка» дозволяє розширити функціонал усіх існуючих соціальних мереж та надати, наприклад, наступні можливості:

- організація волонтерських точок збору та доставки усіх видів ресурсів;

- обмін, дарування та передачу ресурсів всередині мережі без посередників;

- повідомлення про ідеї, проекти та отримання ресурсів для їх реалізації;

- повідомлення про потреби та можливість отримати допомогу;

- збільшити ефективність підприємницької діяльності;

- спільне будівництво об’єктів (будівлі, майданчики, зони відпочинку…);

- спільна організація та проведення подій тощо.

2 місце (приз 7000 грн.) – «Технолаб» презентував Центр технічного розвитку дітей та юнацтва. Мета проекту: створення центру технічного навчання дітей. Сутність проекту полягає у задоволенні попиту населення у навчанні дітей технічній творчості у сучасному його прояві. Створюваний центр передбачає впровадження навчання за трьома напрямками: 1) Основи програмування та конструювання за допомогою наборів Lego Education;

2) Основи проектування, конструювання та пілотування дронів, 3) 3D-моделювання та 3D-друк.

3 місце (приз 5000 грн.) – «Parallel VR» представляли проект виробництва окулярів віртуальної реальності та розробки програмного забезпечення для них. За допомогою окулярів віртуальної реальності можна грати в різноманітні ігри від першої особи, побувати у віртуальному кінотеатрі прямо у себе вдома тощо.

Заслуговують на увагу й інші проекти-фіналісти, які не стали переможцями. Так, наприклад, 4 місце посів проект, який лише 1 бал відділив від призового місця. Мова про «Креативний простір» – місце для роботи та спілкування, представлений урбан-платформою «CityLab». Презентувалися також проекти виготовлення екологічних кормових матеріалів та сучасних меблів і фурнітури.

Довідка:

Стартап – компанія, яка знаходиться в початковій стадії своєї діяльності.

Вікторія Родічева

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter