Чи готові полтавські міські пляжі до літнього сезону: перший пляж – немає туалетів та мало наметів від сонця

Суспільство
Ольга Правденко15 червня 2015 о 17:101079 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Чи готові полтавські міські пляжі до літнього сезону: перший  пляж – немає туалетів та мало наметів від сонця
Цей пляж найбагатолюдніший з усіх інших через свою близькість до центру міста та до зупинки.

Чи готові полтавські міські пляжі до літнього сезону: перший пляж – немає туалетів та мало наметів від сонця

Як дістатись

Доїжджаєте до Південного вокзалу або до зупинки «Бульвар Богдана Хмельницького». Під мостом – пляж.

У розпал сезону саме цей пляж стає найбруднішим серед інших. Але на сьогоднішній день значного бруду та сміття не було виявлено. Через кожні сто метрів стоять смітники.

Що не може не радувати, так це кількість роздягалень, яких на увесь пляж три, з двома відділеннями кожна. Тож це має суттєво зменшити черги бажаючих переодягнутися. Але там брудно.

Чи готові полтавські міські пляжі до літнього сезону: перший пляж – немає туалетів та мало наметів від сонцяРоздягальні є, але вних не дуже чисто

Для тих, хто бажає випити води чи чогось міцнішого, на пляжі працюють два магазини. Один – на самому вході, інший – у кінці. До того ж, другий магазин пропонує відпочивальникам кілька столів під навісами.

Поряд зі столами обладнана пісочниця, щоб, доки дорослі ніжаться у холодку, діти могли бути поруч під наглядом. Більше таких місць для відпочинку дітлахів немає. Хіба що заржавіла ракета у кінці пляжу.

Чи готові полтавські міські пляжі до літнього сезону: перший пляж – немає туалетів та мало наметів від сонцяСеред дитячих розваг – іржава ракета

Також варто зазначити, що місце відпочинку не має автомобільної стоянки, тому машини стоять здебільшого у хаотичному порядку під деревами та біля кущів.

Чи готові полтавські міські пляжі до літнього сезону: перший пляж – немає туалетів та мало наметів від сонцяКаруселей для дітей немає, але є пісочниця

Якщо автомобільна стоянка на наших пляжах – розкіш, то туалет – крайня необхідність. І саме його немає на центральному пляжі.

«Грибочків», що захищають від сонця, на увесь пляж кілька штук.

Чи готові полтавські міські пляжі до літнього сезону: перший пляж – немає туалетів та мало наметів від сонця

Як виглядав перший міський пляж минулого року, читайте тут.

Яна Гутиря

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter