Для маленьких полтавців влаштують Країну дитинства

Суспільство
Надія Труш26 травня 2016 о 13:30907 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Для маленьких полтавців влаштують Країну дитинства
4 червня 2016 року о 10.00 відбудеться загальноміське розважально-ігрове свято для дітей міста з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Для маленьких полтавців влаштують Країну дитинстваДля маленьких полтавців влаштують Країну дитинства. Фото prokolushey.com.ua

На один день Корпусний парк перетвориться на світ дитинства, країну доброти, сміху і радості, безмежного і безтурботного щастя. Таке обіцяють на офіційному сайті Полтавської міськради, з поміткою, що свято проводять під патронатом міського голови Олександра Мамая.

На дітлахів чекають розваги та пригоди, веселі конкурси та естафети, де кожен зможе продемонструвати свою майстерність на різноманітних майстер-класах.

Справжні спортсмени матимуть змогу продемонструвати свої чемпіонські здібності на спортивних майданчиках. Найменших учасників свята розважатимуть улюблені герої мультфільмів. Всі учасники свята отримають подарунки та смаколики. Святковий настрій створять для всіх артисти Полтавського міського Будинку культури та Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.

День захисту дітей в Україні відзначають щороку 1 червня з 1998 року.

До теми: Школярка з Полтавщини стала переможницею у всесвітньому конкурсі

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter