Медіаорганізації закликають вшанувати пам’ять Гонгадзе та всіх загиблих журналістів

Суспільство
Надія Труш14 вересня 2016 о 16:081636 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Медіаорганізації закликають вшанувати пам’ять Гонгадзе та всіх загиблих журналістів
Пам’ятні заходи традиційно відбудуться 16 вересня – у день зникнення Георгія Гонгадзе.

Медіаорганізації закликають вшанувати пам’ять Гонгадзе та всіх загиблих журналістівМедіаорганізації закликають вшанувати пам’ять Гонгадзе та всіх загиблих журналістів. Фото imi.org.ua

Національна спілка журналістів України, Інститут масової інформації та ГО “Детектор медіа” закликають колег долучитися до спільної акції з ушанування пам’яті Георгія Гонгадзе та всіх журналістів, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки, повідомляє Інститут масової інформації.

У Києві журналістів запрошують зібратися о 18.30 на Майдані біля Монументу Незалежності. Тут відбудеться акція з ушанування пам’яті загиблих журналістів – Георгія Гонгадзе, Павла Шеремета та інших. Організатори закликають приєднатися всіх охочих, а також провести подібні акції пам’яті у регіонах.

Ініціатори акції наголошують, що професія журналіста в Україні продовжує залишатися небезпечною. Колеги зазнають великих ризиків, не тільки перебуваючи в гарячих точках на сході країни, а й просто порушуючи резонансні теми та ставлячи незручні запитання владі. І жодна з гучних справ – чи то про побиття чи навіть про вбивства журналістів – досі не розкрита. Тому ця акція – ще одне нагадування владі про відповідальність і нагадування медіаспільноті про солідарність.

До теми: Медіахакатон зібрав у Києві журналістів із регіонів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter