Міністр Аваков не зміг приїхати на відкриття набору до патрульної поліції в Кременчуці

Суспільство
21 вересня 2015 о 17:151460 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міністр Аваков не зміг приїхати на відкриття набору до патрульної поліції в Кременчуці
Високопосадовця чекали на Полтавщині, але він через важливіші справи повернувся до Києва.

Міністр Аваков не зміг приїхати на відкриття набору до патрульної поліції в КременчуціОфіційне відкриття набору до патрульної поліції Кременчука. Фото Юлії Обелець

21 вересня у Кременчуці розпочався набір кандидатів до нової патрульної поліції. Офіційно документи приймали із самого ранку.

Ввечері ж на брифінгу, на якому дають офіційний старт кампанії, мав бути присутній разом із керівництвом області міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Проте, приїхати посадовець не зміг. Як повідомили, причина у термінових справах у Києві. Замість нього присутній начальник кадрового забезпечення МВС України Віктор Славинський, два радника – Хатія Деканоідзе та Іван Варченко, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, начальник обласної міліції Олег Бех та начальник міліції Кременчука Денис Захарченко.

До речі, за результатами першого дня прийому документів, на одне місце у новій патрульній службі претендують чотири кандидата.

Юлія Обелець

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter