На Полтавщині очікують, що ще понад 30 тисяч осіб звернуться за субсидіями

Суспільство
Ольга Правденко21 вересня 2015 о 15:341000 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині очікують, що ще понад 30 тисяч осіб звернуться за субсидіями
Масового звернення за отриманням субсидій в області наразі немає.

На Полтавщині очікують, що ще понад 30 тисяч осіб звернуться за субсидіямиЛюдмила Корнієнко. фото надане прес-службою Полтавської ОДА

Про ситуацію з наданням субсидій в Полтавській області під час апаратної наради в Полтавській облдержадміністрації розповіла Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці і соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Корнієнко зазначила, що по охопленню сімей програмою житлових субсидій на Полтавщині лідирують Оржицький, Котелевський та Новосанжарський райони. А от Полтавський Миргородський та Шишацький – відстають у цьому питанні.

Читайте також: розмір субсидій не скорочуватимуть через підвищення соцвиплат.

– Нам необхідно до початку опалювального сезону охопити всі сім’ї, які потребують житлових субсидій. Уповноважені сільських і селищних рад не справляють із завданням, яке ми поставили, тому необхідно забезпечити виїзні прийоми громадян, – говорить Людмила Корнієнко. – Відверто кажучи, ми не дочекалися масового звернення громадян за субсидіями саме зараз. Хоча знаємо, що у жовтні люди почнуть звертатися з цього питання, коли буде набагато складніше проводити і виїзні прийоми, і перерахунки. Тому треба провести всі заходи, щоб максимально отримати заявки на субсидії від потенційних претендентів на субсидії.

Корнієнко також зазначила, що в їхньому Департаменті очікують ще до 30 тисяч звернень щодо субсидій після початку опалювального сезону. Не факт, що всі, хто звернеться їх отримає.

Наразі в області відмовлено 2 тисячам осіб в наданні субсидій через високий заробіток. Це невеликий відсоток, переконує пані Людмила, однак і надання субсидій цим особам доведеться переглянути на початку опалювального сезону.

– На початку жовтня ми зобов’язані будемо зробити перерахунок субсидій і в п’ятиденний термін після цього вручити кожній сім’ї ( їх буде десь 200 тисяч станом на 1 жовтня) повідомлення про їх розмір. Ми розраховуємо, що повідомлення про це вручатимуть безробітні, які залучені на громадські роботи, – зазначила Корнієнко.

Нині до органів соціального захисту населення вже звернулося 190 тисяч сімей Полтавщини (це 31% від всіх сімей області). 183 тисячам родинам працівники соцзахисту вже визначили право на отримання субсидій.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter