У Полтаві представники МЗС Литви перевірять, як працює call-центр для учасників АТО

Суспільство
Ольга Матвієнко21 вересня 2015 о 17:521298 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві представники МЗС Литви перевірять, як працює call-центр для учасників АТО
«АТОЛ» функціонує близько півмісяця.

У Полтаві представники МЗС Литви поглянуть, як працює call-центр для учасників АТОЛитовці перевірять роботу полтавського call-центру психологічної допомоги. Фото – dt.ua

22 вересня в Полтаві офіційні представники Міністерства закордонних справ Литовської Республіки перевірять роботу проекту, який фінансує їхня країна, – call-центр «АТОЛ». Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Нагадаємо, що з 4 вересня у Полтаві почав працювати call-центр для учасників АТО, фронтових волонтерів, внутрішніх переселенців та їхніх родин. Проект отримав назву «АТОЛ». Безкоштовний номер, за яким можна зв’язатися з даною установою – 0-800-20-30-20 (поки що з 17.00 до 23.00, але з часом лінія буде працювати цілодобово).

Організатором є Фонд «Унія 1219» за підтримки литовських міністерств – охорони краю, закордонних справ, внутрішніх справ та департаменту поліції при міністерстві внутрішніх справ. Проект фінансується Програмою розвитку співробітництва та популяризації демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

Тепер же представники іноземного МЗС завітають до Полтави і подивляться, як працює цей українсько-литовський проект, ознайомляться з уже виконаною роботою call-центру.

Офіційними гостями будуть Лілія Жінене – завідуюча відділом двостороннього співробітництва Департаменту розвитку співробітництва МЗС Литви, та Міндаугас Цесюліс – головний спеціаліст відділу Політики та планування цього Департаменту.

Зокрема, в планах іноземної делегації зустріч з представниками Полтавської ОДА, з цільовою аудиторією проекту, українськими партнерами call-центру, які взяли активну участь у його запуску, з волонтерами «АТОЛ», які пройшли навчання і вже застосовують їх на практиці, та з координатором й експертами проекту в Україні.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter