У Полтаві ярмаркували, щоб допомогти безпритульним тваринам

Суспільство
Ольга Матвієнко6 березня 2016 о 17:371512 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві ярмаркували, щоб допомогти безпритульним тваринам
«Ярмарок добра» цього разу влаштували напередодні Міжнародного жіночого дня.

Зоозахисна організація «Право на життя» вкотре організувала благодійний ярмарок. На Жовтневій навпроти театру імені Гоголя на кількох ятках можна було придбати прикраси із рослин, залитих ювелірною смолою, та з бісеру, натуральну косметику, іграшки, ляльки-мотанки, магніти, а також смачно перекусити медовими та імбирними пряниками, розписаними вручну, та гарячим шоколадом.

У Полтаві ярмаркували, щоб допомогти безпритульним тваринамУ Полтаві відбувся «Ярмарок добра». Фото Ольги Матвієнко

– Сьогодні ми проводимо «Ярмарок добра», приурочений до Міжнародного жіночого дня. Такі ярмарки влаштовуємо в холодну пору року, коли із тваринами ще вийти не можемо. У теплу погоду традиційно проводимо акцію «Візьми щастя у дім» в Сонячному парку, де кожен може вибрати собі тваринку, – розповіла Інна Чазова, волонтер зоозахисної організації «Право на життя».

Часто товари для реалізації на ярмарку приносять небайдужі полтавці. Багато майстрів беруть участь в акції постійно. Наприклад, еко-магазин «Хорос».

– Ми хочемо допомогти тваринам, тому стараємося приходити на кожен ярмарок. Пропонуємо людям продукцію наших майстрів. Продаємо косметику від майстрині Юлії Іванової, шоколадні цукерки та льодяники, імбирні і медові пряники від Тетяни Гаркавенко, розписані вручну – усе це натуральне. Стараємося приходити на ці ярмарки постійно. Стараємося приносити більше їстівного, бо люди зараз більше купують пряники і цукерки. Виручку віддаємо на допомогу тваринам – лікування та їжу. Стараємося брати участь у кожному ярмарку, – розповіла представниця магазину Вікторія Подольська.

Виручені під час акції кошти одразу перераховують на рахунок організації, з якого оплачують послуги ветеринарних клінік, закуповують корм для тварин тощо.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter