У Полтаві з нагоди Дня студента влаштували ретро-виставку

Суспільство
Надія Труш19 листопада 2015 о 14:091507 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві з нагоди Дня студента влаштували ретро-виставку
Ретро-виставка старих речей, патріотичні виступи, студентська каша – так відзначили свято у одному із навчальних закладів міста.

У Полтавському політехнічному коледжі 17 листопада відзначили День студента. Викладач коледжу Борис Скрипнік третій рік поспіль влаштовує для своїх учнів розваги.

Цього дня з самого ранку ще з порога навчального закладу можна було зрозуміти, що тут відбувається щось незвичне.

У вестибюлі коледжу діяла виставка старих речей. Тут можна було побачити предків сучасного калькулятора – рахівницю та старі електронні калькулятори, перші радянські фени та старовинні праски, радіоприймачі, друкарські машинки, музичні інструменти, патефони. Загалом понад 60 експонатів.

У Полтаві з нагоди Дня студента влаштували ретро-виставку

Колекцію старих речей збирає педагог Борис Скрипнік. Офіцер-моряк з Одеси, уже 28 років навчає полтавську молодь азам технології машинобудування та обробки матеріалів. Розповідає, поповнювати колекцію допомагають і студенти, і колеги.

– Ну ось, наприклад, фен нам принесла прибиральниця, коли дізналася, що я збираю старі речі, – розповів викладач.

У Полтаві з нагоди Дня студента влаштували ретро-виставкуКругла біла річ на столі – це фен. Фото надані Борисом Скрипніком

Біля кожного столу із експонатами міні-музею студенти коледжу розповідали своїм товаришам про те, що тут знаходиться. Одягнуті "екскурсоводи" в український національний одяг. Проте можна було сфотографуватися і у інших не менш цікавих костюмах. Приміром, хлопці могли на мить відчути себе моряками, одягнувши відповідний костюм.

У Полтаві з нагоди Дня студента влаштували ретро-виставку

Студенти з легкої руки організатора дійства Бориса Івановича влаштували для себе невеликий концерт, співали пісні під гітару.

Родзинка цьогорічного свята – студентська каша куліш.

У Полтаві з нагоди Дня студента влаштували ретро-виставку

Усе це Борис Скрипнік робить, аби ще більше здружити студентів поміж собою, згуртувати колектив та зацікавити їх корисно проводити дозвілля, а не лише за моніторами комп’ютерів. Каже, це дає хороші плоди: діти розпитують, цікавляться старими речами, прохають сфотографуватися у тому чи іншому костюмі, спробувати пограти на музичному інструменті.

Для студентів провели також вікторину, дарували нехитрі призи – канцелярське приладдя, необхідне для навчання.

Крім того, викладач щороку організовує виставки – власних фото та малюнків студентів. Деяким малюнкам понад десять років.

У Полтаві з нагоди Дня студента влаштували ретро-виставкуБорис Іванович (по центру) разом з учнями

На досягнутому тут зупинятися не збираються, Борис Скрипнік разом зі своїми підопічними уже готують нову розважальну програму до 6 грудня, Дня Збройних сил України.

До теми: Яценюк запропонував, аби учні, студенти та держслужбовці присягали на вірність Державному прапору

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter