В Україні запрацював сайт, на якому можна повідомляти про корупцію

Суспільство
Надія Труш9 вересня 2016 о 10:00734 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні запрацював сайт, на якому можна повідомляти про корупцію
Стартувала антикорупційна платформа «Декорупція».

В Україні запрацював сайт, на якому можна повідомляти про корупціюВ Україні запрацював сайт, на якому можна повідомляти про корупцію. Фото rpr.org.ua

До створення сайту «Декорупція» долучилися Transparency International Україна, Міністерство
юстиції, Національна рада реформ та новостворені органи, які мають протистояти корупції в Україні. Про це повідомляє radiosvoboda.org.

Ініціатори проекту сподіваються, що платформа стане ефективним
майданчиком для комунікації між владою, представниками бізнесу, засобами масової інформації, а також громадськими й міжнародними організаціями.

Найближчими цілями платформи вбачають у збиранні й поширенні інформації.

– Зібрати наявну інформацію про антикорупційні органи й механізми, які є. Подивитися, де суспільству не вистачає інформації й заповнити цю прогалину. Дуже мало інформації, особливо в регіонах про те, як можна долучитися до подолання корупції. Це, наприклад, механізми захисту людей, які свідчать про корупцію, – сказав член правління Transparency International Україна Ярослав Юрчишин.

«Декорупція» у співпраці з Transparency International Україна вже запустила пілотну комунікаційну кампанію «Корупція має бути помічена». У її рамках створили зовнішню рекламу, радіоролики та антикорупційні комікси.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter