​Причини дитячої "магазинної" істерики

Родина
Юлія Малицька31 травня 2014 о 10:311804 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 ​Причини дитячої "магазинної" істерики
Якщо малюк в магазині кричить, тупотить ногами і плаче, у нього напевно є для цього вагомі мотиви!

Причини дитячих примх в магазиніФото з сайту babyzzz.ru

У магазинах майже всі діти поводяться однаково - плачуть, тягнуть батьків за руки до заповітної полиці, просять купити то одне, то інше. Як не дивно, за такою поведінкою можуть ховатися абсолютно різні причини. Рішення проблеми може як лежати на поверхні (наприклад, сита дитина буде вести себе в магазині спокійніше, ніж голодна або дитина, яка прийшла в магазин зі своєю улюбленою іграшкою з меншою ймовірністю зацікавиться новою, ніж той, що прийшов з порожніми руками), так і приховуватись у відносинах між дитиною та її батьками.

1 . Хочу бути як мама.

Для початку згадайте, як часто ви обговорюєте свої покупки. Можливо, що дитина просто бере з вас приклад. Малюк бачить, що мама любить обговорювати з татом чи подругами нову річ, часто розглядає її. Дитина може й не відчувати потреби в новій іграшці,та їй просто хочеться бути такою як мама.

2 . На, свою шоколадку і не кричи!

Батьки дуже часто купують ласощі або іграшку тільки для того, щоб дитина відстала. І це ще більше погіршує ситуацію. Діти вчаться і з кожного вчинку батьків отримують життєвий урок (в даній ситуаціїї - не найкращий). Малюк розуміє, що сльозами і криками він може домогтися всього, чого хоче, от і повторює свої дії при кожному зручному випадку.

3 . Неправильно підібрані слова

"Ну, ось ти знову кричиш. Безсовісний! Ну, як тобі не соромно? Он подивися всі діти, як діти, а ти знову плачеш", - Знайомі слова? Адже вони діють ще болючіше, чим не куплена цукерка або машинка. Батьки, які хочуть достукатись до дитини, насправді змушують її відчувати себе поганою і непотрібною. Якщо ви хочете, щоб малюк заспокоївся і не кричав, відволікайте його увагу, але ні в якому разі не лайте.

4 . У нас немає грошей на цю машинку!

Психологи кажуть, що наші фінансові можливості залежать від нашого ж виховання. Тобто ви будете постійно вселяти дитині, що у вас на щось не вистачає грошей, то і в її дорослому житті їх ніколи не буде в достатку. Не варто говорити малюкові про своє фінансове неблагополуччя, та й зайвим вухам ці розмови теж ні до чого.

5 . Так що ж все-таки робити?

Природно, не йти на поводу в капризулі і не купувати речі тільки заради його спокою. Зробіть похід в магазин не покаранням, а маленькою подорожжю.

Призначте свою дитину головним помічником і видайте "карту скарбів". На шматочку картону намалюйте або виріжте продукти, які вам потрібно купити і нехай малюк шукає їх в рядах супермаркету. За роботу пообіцяйте йому невелику винагороду. Нехай це буде смачний йогурт або незвичні фрукти. У такій грі час пролетить непомітно, а ваша дитина навчиться того, що перед кожною покупкою необхідні планування і ретельний вибір. Звертайтеся до дитиною шанобливо і серйозно, адже це ваш помічник. Для першого походу в магазин виберете той, в якому ви ще не були і поступово привчайте малюка ходити в магазин не для капризів, а для виконання важливих справ.

Причини дитячих примх в магазиніФото з сайту blog.niani.com

Успіхів вам у вихованні, у вас і вашої дитини все обов'язково вийде.

Матеріали підготовлено за сайтом womendraiv.ru

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter