Історія протистояння навколо «Газетного ряду» набирає обертів (ВІДЕО)

Скандали
Ольга Матвієнко13 вересня 2016 о 09:241795 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Історія протистояння навколо «Газетного ряду» набирає обертів (ВІДЕО)
Мешканці будинку, де розташована арка, вимагають вільного проходу і зрізують замки з воріт.

Із липня триває протистояння навколо «Газетного ряду» – арки одного із будинків по вулиці Соборності, де близько 16 років торгували пресою. Зараз проти захоплення арки виступили мешканці будинку, адже по суті «нові власники» перекривають зручний прохід із внутрішнього двору будинку на центральну вулицю.

Історія протистояння навколо «Газетного ряду» набирає обертів (ВІДЕО)poltavske.tv

Нового витка «розборки» набули увечері 12 вересня. Як повідомляє ГромадськеТБ.Полтава, люди почали зрізати замки на воротах для забезпечення проходу, а адвокат підприємця – нового орендаря – викликав поліцію і слідчо-оперативну групу на місце конфлікту.

Мешканці будинку вважають, що діють згідно з чинним законодавством, вони захищають своє конституційне право на комунально-приватну власність арки у будівлі, де вони проживають.

– Ми декілька разів зверталися до міської влади, і нам відповіли, що законного права на оренду та експлуатацію цієї земельної ділянки новий підприємець ще не має. Тобто, встановлювати замки та загороджувати прохід на воротах нашого будинку – це злочин. Поліція відмовляється фіксувати це як злочин. Тому ми мусимо діяти, і ми діємо, – додають протестувальники.

Активісти припускають, що за рейдерським захопленням «Газетного ряду» стоїть депутатка обласної ради Ірина Вікторівна Степаненко, та стверджують, що неодноразово бачили її біля будинку у власному автомобілі. Більшість мешканців та захисників інтересів громади впевнені, що між підприємцем Віктором Вікторовичем Степаненко, на якого був виданий дозвіл на встановлення тимчасової споруди в арці, та між депутаткою Степаненко Іриною Вікторівною є родинний зв’язок. Нагадаємо, що сама Ірина Вікторівна заперечує будь-які зв’язки з ФОП Степаненко – новим орендарем прибуткової частини землі у центрі міста по головній вулиці.

Протягом всього конфлікту на його території постійно знаходився адвокат, який захищав інтереси нового орендаря. Євгеній Бражник представився адвокатом ФОП Степаненко.

Більше подробиць у відео в рамках проекту ГромадськогоТБ.Полтава «Правда і Дійсність»:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter