У Полтаві рятують маля з опіками: небайдужі здали кров, потрібні гроші та їжа

Спецпроекти
Ніна Король5 квітня 2016 о 14:541990 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві рятують маля з опіками: небайдужі здали кров, потрібні гроші та їжа
​Позавчора Едик Філіпов (2 роки 9 місяців) упав у каструлю з окропом, яка стояла на порозі хати.

У Полтаві врятують маля з опіками: небайдужі здали кров, потрібні гроші та їжа

У 2-річного Едика 45% опіків тіла, зараз хлопчик у Полтаві в реанімації дитячої міської лікарні (6 поверх). Дитині постійно переливають кров, тому потреба у крові є. На сьогодні 5 людей вже здали кров. Як каже Марина, мама дитини, поки що цього достатньо.

Сьогодні мали робити пересаджування штучної шкіри. Але операцію перенесли на завтра у зв’язку зі станом дитини.

Родина незаможна, багатодітна (4 дітей), мама їздить за 170 км до дитини, бо у Полтаві не має друзів та родичів. Тому гроші на їжу чи проїзд також будуть не зайві. Завдяки поширенню інформації у соцмережах, небайдужі вже кинули 1600 гривень на картку мами.

Годують Едика через трубку. Тобто можна приносити йогурти, кефіри, соки (крім виноградного).

Але нині Марина бідкається, що вона не має місця в лікарні. Її не пускають до малого, він час від часу приходить до тями. У хлопчика больовий шок.

Після втручання журналістів маму пообіцяли поселити у лікарні, тим паче, що завтра операція, а щодня їздити до дитини за 170 км жінці дорого, залишити дитину саму вона не може.

– Якщо дитина в реанімації без мами, то місця для мами може не бути, – каже Сергій Котов, начальник міського управління охорони здоров’я.

Хоча відомо – нині все більше реанімацій допускають мам до дитини, адже й одужання залежить великою мірою теж від цього. У Львові, приміром, не забороняють батькам бути біля малечі в палатах інтенсивної терапії.

– Я зроблю все, щоб мамі надали ліжко-місце в лікарні, – пообіцяв Сергій Котов після розмови із журналістом.

Лариса Савченко, головний лікар міської дитячої лікарні пояснила, що малечу лікарня взяла повністю на своє утримання, хоч хлопчик і з області, а лікарня – міська. Штучна шкіра вже є для операції. Мамі зможуть запропонувати хіба що ліжко в хірургічному відділенні з лікарняним харчуванням.

– За санітарними умовами перебування родичів з пацієнтами у реанімації у нас не дозволяється, – додала головний лікар. – Після операції, коли переведемо хлопчика у хірургію, мама дитині буде необхідна для виходжування.

Для всіх бажаючих допомогти контакти мами:

Телефон: 050 603 88 32, Марина.
Картка ПриватБанк: 4149 4978 4062 7725 Філіпова Марина Іванівна.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter