Троє полтавських тхеквондистів змагатимуться в престижному міжнародному турнірі

Спорт
Андрій Іванов2 квітня 2015 о 09:231016 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Троє полтавських тхеквондистів змагатимуться в престижному міжнародному турнірі
У Харкові 11 і 12 квітня відбудеться міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup 2015».

Троє полтавських тхеквондистів змагатимуться в престижному міжнародному турніріФото: poltavawtf.blogspot.com

Цього року турнір обіцяє бути дуже представницьким. Для участі в «Ukraine Open Cup 2015» вже зареєструвалися спортсмени з 28 країн, серед яких не тільки команди Європи, а й тхеквондисти з більш далеких берегів - Бразилії, Пуерто-Ріко, США, Канади, Бахрейну, Ємену та Алжиру.

Найсильнішим складом виступлять на турнірі і українські спортсмени. Вся національна збірна буде відстоювати честь країни, боротися за медалі і дорогоцінний рейтинг. Напередодні Олімпійських ігор, які наступного року прийматиме Ріо-де-Жанейро, саме рейтинг стає головною метою боротьби. Участь і хороший результат на подібних турнірах дозволяє наблизитися до участі в Олімпіаді.

Крім дорослих спортсменів боротьбу за медалі також поведе і юне покоління – кадети та юніори. У змаганнях візьмуть участь і вихованці полтавської школи тхеквондо: Роман Маслак, Кирило Подолян, Дар’я Рябцева, повідомляє сайт Полтавської федерації тхеквондо ВТФ з посиланням на Федерацію тхеквондо ВТФ України.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter