Мій чоловік втратив роботу – як зарадити

Теми
11 листопада 2014 о 17:001937 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мій чоловік втратив роботу – як зарадити
Не кожна жінка знає як зарадити і заспокоїти чоловіка, коли він втратив роботу. Адже для сильної статті відсутність роботи – значить, не тільки втрату постійного доходу, але і щоденного приводу собою пишатися.

Мій чоловік втратив роботу – як зарадитиФото kakprosto.ru

Це не найстрашніше, що може наздогнати вас у житті. Це не стихійне лихо, не хвороба когось із близьких, але для вашого чоловіка це справжня трагедія. Та перш ніж вигукувати, заламуючи руки: «Мій чоловік втратив роботу! Який жах!»подумайте, як поводитись з коханим чоловіком в цей непростий момент.

І як зробити так, щоб ця ситуація не зламала його, а лише додала сил на шляху вперед?

Жінки часто не хочуть розуміти, що для чоловіка-професіонала, годувальника сім'ї, факт втрати роботи набагато страшніший, ніж здається. Психологи запевняють, що це набагато болючіше б'є по психічному стану чоловіків, ніж жінок. Адже чоловіча самооцінка прямо пов'язана з соціальним становищем і тим, наскільки він відбувся «у справі», – пишуть на ubeautys.ru.

Для чоловіка відсутність роботи – означає, не тільки втрату постійного доходу, але і щоденного приводу собою пишатися. А якщо відсутній привід пишатися – з'являється привід комплексувати. Чоловік починає відчувати сором і незручність перед друзями, рідними і навіть перед колишніми колегами. Навіть найсильнішому чоловікові в такий момент хочеться лягти на диван, ні про що не думати, не бачити нікого, не брати участь ні в чому. Саме тут і повинна втрутитися любляча і розуміюча жінка, яка не дасть чоловікові розклеїтися. Журитися, що «чоловік роботу втратив» безглуздо. Так, чоловік потребує відпочинку після стресу, але ні в якому разі не допускайте, щоб він переріс у безстрокову відпустку.

Головне, що важливо зробити жінці – підтримати свого чоловіка. Дайте йому зрозуміти, що він не самотній, що його оточує сім'я, дружина, яка зуміє підтримати, вислухати, допомогти. Не дорікайте – йому і так не солодко, а звинувачення близької людини вже точно не виправлять ситуацію. Скоріш, вони посилять його депресію. Хоча, і зловживати жалістю теж не варто. Нічого не змінять чергові розради типу «ти не хочеш поговорити про це»? Розмова потрібна ділова, а допомога - конкретна.

По-справжньому любляча жінка завжди зможе вислухати, дати пораду, розібрати ситуацію. Жінці це під силу, навіть якщо вона не зовсім розбирається в суті професійної діяльності чоловіка.

Отже, чим же ви можете допомогти? Обробити доступні інтернет-ресурси з працевлаштування, підготувати і розіслати резюме, проаналізувати отримані відгуки. І при цьому не дуже акцентуйте увагу на тому, що ви допомагаєте. Ніяких вигуків типу «ти втратив роботу, а рішення шукаю я» ... Також вам потрібно буде продумати, як уникнути згубної чоловічої бездіяльності. Адже відгуки на резюме не приходять миттєво. Наприклад, почніть які-небудь ремонтні роботи на дачі. Зробіть те, що давно збиралися, але постійно відкладали. І хваліть чоловіка за те, як добре він впорався з роботою.

Саме в цей час на плечі жінки лягає додаткове навантаження – це стосується не тільки допомоги в пошуках нової роботи. На якийсь період часу ви можете стати єдиним джерелом фінансування для сім'ї. Головне пам'ятати: це важко не тільки для вас, але і для вашого чоловіка. Можна перекласти частину звичайних домашніх справ у цей час на того, хто більше часу проводить вдома. Але зробити це потрібно в тактовної формі.

Не дозволяйте чоловікові постійно жаліти себе і хандрити: життя повне всього цікавого і захоплюючого. Винайдіть разом якесь хобі, займіться новим видом спорту – це краще позбавлення від стресу і депресії. Постійно робіть щось разом. Дайте чоловікові зрозуміти, що життя не закінчена, вона повна приємних сюрпризів, а не тільки розчарувань і несправедливих рішень. Покажіть чоловікові, що попри тимчасові труднощі, він як і раніше ваша опора і глава сім'ї. Цього чоловік ніколи не забуває, це він оцінить завжди. Він зробить все, щоб зберегти таку люблячу і турботливу родину, забезпечивши її процвітання. Він розіб'ється до дошки, щоб повернути своє положення, і трагедія під назвою «чоловік втратив роботу» закінчиться для всіх вас.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter