Міський голова Полтави розповів про ціну перемоги

Вибори-2015
Ольга Правденко16 листопада 2015 о 20:223640 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міський голова Полтави розповів про ціну перемоги
Скільки грошей Олександр Мамай витратив на передвиборчу кампанію експерти не можуть порахувати.

Міський голова Полтави розповів про ціну перемогиСкільки грошей витрачено на цукор достеменно невідомо. Фото з сайту: ru.slovoidilo.ua

Та й сам новообраний мер не зміг сказати, яку суму витратив на цукор.

Під час розмови про плани Мамая на посаді мера, журналіст запитала, скільки коштів було витрачено на закупівлю та роздачу цукру полтавцям під час виборчих перегонів.

– Скільки коштів було витрачено на закупівлю та роздачу цукру треба питати у «Совісті України», тому що там ціла група людей працювала, дуже багато спонсорів було, я так вам по телефону не скажу. Але математика наука точна, ви можете самі все порахувати. У нас є дуже багато експертів таких, як Діонісій Каплін, Олександр Чередніченко, які порахували вам усе в мільярдах (сміється). Я жартую, насправді, одразу так і не скажу про суму.

З’ясувати, скільки коштів витратив кандидат на виборчу кампанію-2015, практично неможливо, – пише Громадянський рух «ЧЕСНО». Штаб Олександра Мамая та партія «Совість України» не відкривали рахунків виборчого фонду, тому міська виборча комісія не могла відслідкувати рух грошей.

Читайте також: Олександр Мамай поки що не дочекався привітань від обласної влади

Проте уявлення, скільки коштує лише роздача пенсіонерам цукру, можна скласти з розрахунку вартості білого піску та кількості зареєстрованих осіб пенсійного віку в місті. Орієнтовна сума від 700 тисяч до мільйона гривень.

До теми: Міський голова побажав своєму екс-конкуренту якомога більше знаходитися в Україні.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter