Мережа медичних центрів «Мати та дитина»: «Сьогодні немає безпліддя – у сучасних умовах допомогти можна кожному»

Здоров'я
Наталія Сіробаб27 березня 2015 о 15:111590 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мережа медичних центрів «Мати та дитина»: «Сьогодні немає безпліддя – у сучасних умовах допомогти можна кожному»
Учора, 26 березня, представники медичного центру «Мати та дитина» вже вчетверте відвідали Полтаву.

Мережа медичних центрів «Мати та дитина»: «Сьогодні немає безпліддя – у сучасних умовах допомогти можна кожному»У сучасних умовах допомогти можна кожному, переконані в мережі клінік "Мати та дитина", фото надані прес-службою компанії (4 шт.)

В одному з конференц-залів міста відбулася невимушена розмова з представниками ЗМІ, лейтмотивом якої було вирішення проблем безпліддя в сучасних умовах.

Безпліддя не вирок, переконані генеральний директор компанії Наталія Данкович та головний лікар Володимир Котлік. Свідчення тому – дзвінки медикам їхніх пацієнтів, які ледь не щодня сповіщають хорошу новину: «Ми стали батьками!».

Мережа центрів «Мати та дитина» продовжує свою соціальну ініціативу – лікарі-репродуктологи безкоштовно консультують безплідні пари та підказують шляхи вирішення їхньої проблеми.

Компанія, яка працює з 2008 року, перетворилася на потужний рух і сьогодні є членом Української асоціації репродуктивної медицини та клінічною базою для кафедри акушерства і гінекології та репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Шупика. До «Мати та дитина» звертаються люди з Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю, США та інших країн, щоб і в їхніх родинах теж почав лунати веселий дитячий сміх. У медичній компанії допомагають пацієнту не лише завагітніти, а ведуть його до самого народження малюка.

На думку лікарів, демографічна криза в Україні може бути зумовлена фактором чоловічого безпліддя, адже в кожній другій парі, яка звертається в «Мати та дитина», причина саме у представниках сильної статі.

Майже всі центри репродуктивних технологій наводять невтішну статистику: кожна п’ята пара не може зачати дитину.

– Безперечно, цей сумний факт потребує неабиякої уваги громадськості, і проблему потрібно досліджувати з її витоків, – переконана Наталія Данкович.

Мережа медичних центрів «Мати та дитина»: «Сьогодні немає безпліддя – у сучасних умовах допомогти можна кожному»Наталія Данкович, генеральний директор мережі клінік "Мати та дитина"

Тож медики компанії б’ють на сполох, адже хвороба безпліддя значно «помолодшала» та спонукають людей вчасно звертатися до лікарів, щоб зарадити проблемі, адже за словами генерального директора «Мати та дитина», близько 40% чоловіків та жінок до 30 років мають проблеми з репродуктивним здоров’ям, а 12-15% у такому віці вже безплідні. Вражаючим є факт, що середній вік жінок, які звертаються до медичного центру, зменшився з 26 років до 23.

Неконтрольовані статеві зв’язки, неправильний спосіб життя, радіація впливають на здоров’я нації. На навчальних заняттях у центрах «Мати та дитина» закликають дотримуватися правил контрацепції, не робити аборти, не вживати алкоголь та не палити, адже краще запобігти проблемі, ніж потім боротися з її наслідками.

Мережа медичних центрів «Мати та дитина»: «Сьогодні немає безпліддя – у сучасних умовах допомогти можна кожному»

– Ми закликаємо не чекати, а прийти й перевірити своє репродуктивне здоров’я, – говорить Наталія Олександрівна. – Із Полтавської області до нас уже звернулося більше 600 пар, 2800 процедур екстракорпорального запліднення ми провели за минулий рік по всій Україні, більше 1500 малоінвазивних процедур здійснено для точного встановлення діагнозу.

Остання новітня технологія, що прижилася та вдало втілюється в медичному центрі «Мати та дитина», – це вітрифікація (заморожування) сперматозоїдів, ооцитів та ембріонів. До цього методу, за словами Наталії Данкович, вдаються молоді бійці АТО для того, щоб зберегти якісний та здоровий генетичний матеріал. Технологією зберігання статевих клітин можуть скористатися люди й з онкозахворюваннями, щоб після одужання подумати про продовження свого роду.

– Будь-які форми безпліддя на сьогодні можуть бути подолані, – зазначає головний лікар Володимир Котлік. – На жаль, лікарі першої ланки не знають, які технології мають сучасні клініки. Рівень обладнання та професіоналізму наших медиків на європейському рівні, а, може, й вищий. Адже європейській школі репродуктології вже 30 років, а нашій, українській, 25, тому ми шлях розвитку пройшли швидше і навіть на деяких ділянках репродуктивної науки досягли більшого. Наприклад, частота настання вагітності вища, обладнання здебільшого новіше, ніж у Європі.

Мережа медичних центрів «Мати та дитина»: «Сьогодні немає безпліддя – у сучасних умовах допомогти можна кожному»Головний лікар клініки Володимир Котлік

Мережа центрів «Мати та дитина» надає послугу генетичного обстеження ембріона на 3-5 добу, щоб виключити хворобу Дауна та уникнути інших генетичних та хромосомних патологій.

Також тут можна вирішити проблему безпліддя, домовившись про сурогатне материнство. Інколи це єдиний спосіб для жінки, якій видалили матку, мати рідного малюка.

Лікують у центрах «Мати та дитина» й імунологічні форми безпліддя, застосовуючи консервативне лікування, методику штучного запліднення, зокрема введення вибраного сперматозоїда в яйцеклітину.

На безкоштовне обстеження можна потрапити, попередньо записавшись за телефоном (044) 251-3-251 або заповнивши форму на сайті www.mdclinics.com.ua

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®