У Полтаві велосипедисти влаштували Байкерські танці

Новини
14 грудня 2010 о 14:17853 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві велосипедисти влаштували Байкерські танці
11 грудня велосипедисти у Полтаві закривали Байкерський сезон-2010 і зібралися в танцзалі Полтавської аграрної академії на заході «Байкерські танці», щоб згадати про всі події цього Велороку.
Організатори радили мати при собі ліхтарики – виявилося, що це були міні-прожектори, якими освітлювали переможців у різних номінаціях.

– Цього року ми активно займалися спортивними заходами, навіть вперше проводили етап любительського Кубка України з кантрі-кросу у Полтаві, – розповів Олександр Ячнев, оранізатор «Байкерських танців». – Найбільш активні учасники будуть відзначені, складено рейтинг спортсменів та календар подій на наступний рік. Дякуємо всім, хто нам допоміг і хто активно працював на розвиток велосипедного руху у Полтаві цього року.

Але не лише презентації всіх цьогорічних заходів та нагородження найкращих велосипедистів були цього вечора, а також кави-паузи, танці та різноманітна розважальна програма.

Фотографії надані велосипедистами (автори – Валентин Іванович та Сергій Carbon).

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter