– Ми чотири роки тому вклали кошти в інвестування зведення будинку на вулиці Боровиковського, 11, – розповів Сергій, вкладник. – Але будинок не побудували і нас просто ошукали. І таких ошуканих полтавців зараз 80 чоловік. Будівельники побудували півпершого поверху і із наших 17 мільйонів інвестицій раптом нічого залишилося. Ми просимо владу втрутитися і якось вирішити цю проблему. Обласна прокуратура три рази робила експертизу і кожного разу оцінювання коливалося від 6 до 11 мільйонів. Саме на таку суму оцінено виконані роботи при вартості всього будинку в 18 мільйонів. Навіть виявили, що будинок побудований (?! ) із газобетону, хоча в проекті він повинен бути із цегли. З нас просто роблять дурнів і навіть пропонують знайти додаткові 10 мільйонів для завершення будівництва. Власники взагалі кажуть, щоб ми взяли цю недобудовану споруду на свій рахунок і робили із нею, що нам заманеться.
– Я фактично придбала квартиру за 4000 гривень за квадратний метр, а після мене вже купували за 5200 гривень, – розповіла Наталія. – Загалом вийшло 156 тисяч гривень. Для цього я взяла кредит на 20 років і сумлінно його виплачую. Але ж плачу я за повітря, бо моєї квартири на 5 поверсі немає. І не знаю чи буде. Тепер живу на зйомній квартирі, плачу кредит і з мене ще й так знущається влада, годуючи обіцянками.
Із вкладниками поспілкувався голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко і, за словами вкладників, пообіцяв створити робочу групу в понеділок. Журналістів не пустила в приміщення держадміністрації охорона, бо «ви ж не встигли зайти із усіма» і порадили звернутися до прес-служби. На своє лихо проходив представник прес-служби, але після звернень журналістів він хутко зник, аргументуючи «нічого не знаю, навіть не чув про таке». Самі ж вкладники вже зневірилися обіцянкам влади і будуть чекати рішення цієї ситуації в наметах.