
Тому краще не ризикувати купувати продукцію на несанкціонованих ринках.
Головний державний інспектор ветеринарної медицини Полтави розповів як сам нещодавно відвідав один з таких ринків.
- Молоко продають у пластикових пляшках, які не піддаються миттю, дезінфекції - говорить Віктор Пальчик, головний державний інспектор ветеринарної медицини Полтави . - Увесь товар знаходиться на землі, та реалізується на проїзній частині доріг. Мені одна жінка запропонувала м'ясо, за яким полізла рукою в клітчату торбу. Я хотів розігнати таких продавців, та самі покупці на мене накинулись. Що я їм заважаю купувати дешевші продукти.
У місті нині утворилась велика кількість стихійних ринків. Ціна дешевша, ніж на легальних ринках, але гарантії на якість немає. Адже така продукція не проходить лабораторних перевірок.
- У Полтаві на даний момент стихійні ринки функціонують у сквері Південного вокзалу, біля поліклініки №4 міста, на розі вулиць Ватутіна і Шевченка, на зупинці «Оптика», що на Подолі, біля ринків «Браїлки» та «Балковий», - розповідає Віктор Пальчик. – Люди, які купують там продукцію, не розуміють, що вони можуть отримати харчове отруєння чи токсичні інфекції. Адже не відомо, де і при яких умовах та тварина забивалася. Не зрозуміло якого походження даний товар. Та ще й при такій спеці товар знаходиться під відкритим небом. У Полтаві створено штаб контролюючих органів, які наглядають за стихійними ринками. Але ж міліціонери і ми не можемо постійно стояти над ними. Поки там хтось стоїть - їх не має, коли ж місцевість не контролюється – продавці тут як тут. Доки буде попит на таку продукцію, доти і функціонуватимуть стихійні ринки. Тому ми і просимо не скуплятися полтавців на стихійних ринках, аби не заробити собі хворобу.
Нагадуємо, що у продавець Центрального ринку міста розповіла як у Полтаві реалізовують несвіже м'ясо та зіпсовану ковбасу.