Нагадаємо, у Полтаві почали діяти так звані трудові загони.
Студенти, які бажають підзаробити у вільний від навчання час, зможуть влаштуватися на тимчасову, сезонну роботу.
Однак полтавська безробітна молодь неохоче зголошується на ті умови праці, які пропонують у трудових загонах.
- Така ситуація склалася через мінімальну оплату праці та самі вакансії, - пояснює Анатолій Безпалюк, директор обласного молодіжного центру праці. – Справа в тому, що роботу пропонуємо здебільшого на будівництві, підприємствах, на зборі урожаю. Нині молодь надає перевагу офісній роботі. Але за минулий місяць ми працевлаштували 25 полтавців. Це хороший показник. Вони працюють вожатими у обласних дитячих таборах відпочинку, офіціантами, на будівництвах у місті та області, охоронцями, продавцями. Загалом за тиждень наразі вдається працевлаштувати 5-7 осіб.
При цьому у молодіжному центрі праці наголошують: полтавська молодь хоче отримувати великі гроші, але не бажає для цього працювати.
40 безробітних планують працевлаштувати на час проведення Сорочинського ярмарку.
- Нам надійшла заявка від організаторів ярмарку, потрібно 40 людей, на різні вакансії, - каже Анатолій Безпалюк. – Потрібні офіціанти, менеджери зі збуту, продавці. Оплата приблизно 70 гривень за день, можливі різні бонуси.
Полтавців запрошують працювати безоплатно
Нададуть у обласному молодіжному центрі праці роботу й тим, хто забажає працювати безоплатно, у вільний від основної роботи час.
- У нас є спеціальна програма волонтерства, усі бажаючі зможуть працювати безоплатно, наприклад, прибрати парки, сквери тощо, - зауважує директор молодіжного центру праці. Та додає: на умовах волонтерства працювати полтавці погоджуються вкрай рідко.
Довідково: бажачі працевлаштуватися можуть звертатися до Обласного молодіжного центру праці (вул. Коцюбинського, 6, к. 510, телефон 50-06-53) або до управління у справах сім’ї, молоді та спорту (телефон 2-57-29).
Також читайте:
Що робити, коли втратили роботу та як знайти нову