Фото з vmurmanske.ruМіністерство охорони здоров'я надало перелік ліків, рекламувати котрі заборонено.
Про це повідомляє прес-служба міністерства, пише svidomo.org
Так, рекламувати не можна "Валокордин", "Солпадеїн" - вони містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори.
Ще - "Піколакс", "Кришини кора", "Сини листя" - застосування цих лікарських засобу може викликати синдром звикання. "Прегнавіт" заборонено рекламувати, бо цей лікарський засіб застосовується виключно для лікування жінок у період вагітності та годування груддю.
"Ібунорм Бебі", "Анаферон дитячий", "Андріанол дитячий" не рекламуватимуть через застосування виключно для лікування дітей до 12 років.
Через те, що препарати застосовуються для лікування туберкульозу, венеричних захворювань, особливо небезпечних інфекційних хвороб, ВІЛ/Сніду, раку та інших пухлинних захворювань, хронічного безсоння, діабету чи ожиріння, більше не буде реклами таких ліків як "Гепатофіт", "Квасолі стулки плодів", "Ретинолу ацетат", "Кальцію глюконат", "Рудуктан", "Олія насіння гарбуза", "Просталад", "Трібестан", "Тентекс форте", "Імпаза", "Йоддицерин", "Мірамістин". Варто зазначити, що це не повний перелік ліків, що не можна рекламувати, а лише приклади до кожної окремої заборони.
Нагадаємо, що МОЗ ще в липні визначилося з переліком ліків, заборонених для реклами. Але назв самих препаратів тоді не надало. Реклама ліків невипадково заборонена в багатьох країнах світу. Медики не приховують: постійна пропаганда медпрепаратів з екранів телевізора та сторінок газет стимудює українців до самолікування. Натомість самі ж виробники часто приховують від пацієнтів усі небезпеки та ризики своєї продукції.
До теми: Полтавцям, хворим на гіпертонію, повертатимуть частину грошей за придбані ліки