Усі полтавські тхеквондисти повернулись із Криму з нагородами

Новини
Ніна Король25 вересня 2012 о 09:42962 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Усі полтавські тхеквондисти повернулись із Криму з нагородами
5 тхеквондистів із Полтави привезли медалі зі змагань.

Нагороди полтавці вибороли у Криму, де пройшов III Відкритий Кубок з тхеквондо ВТФ «Олімпійські надії Криму». Участь у змаганнях брали близько 200 спортсменів з багатьох міст України. Серед претендентів на нагороди були і вихованці Полтавської обласної федерації тхеквондо ВТФ. – Спортсмени виступили вдало, і як результат – усі п’ятеро, хто їхав на Кубок, завоювали медалі, – розповідає Юрій Шавиро, президент згаданої федерації та наставник спортсменів. 1 місця вибороли Роман Маслак, Кирило Подолян, Олег Мисник. 2 місце – Кирило Білик. А бронзова нагорода прикрасила груди Антона Діденка. Роман Маслак, кращий спортсмен області 2011 та 2010 років, вже в першому поєдинку показав свою перевагу над суперником і виграв бій достроково у другому раунді.

Кирило Подолян отримує нагородуКирило Подолян отримує нагороду Кирило Подолян теж упевнено тримався на килимі,  перший бій він виграв достроково 26:2.  У фіналі теж був кращим, за що має титул чемпіона змагань. Олег Мисник, що теж володар золота цього Кубка, упевнено переміг усіх своїх суперників, йому не було рівних у ваговій категорії до 68 кіло. Кирило Подолян (зліва) та Роман МаслакКирило Подолян (зліва) та Роман Маслак