Гандбол у Полтаві: «Динамо» знову перемагає (фото+відео)

Валентина Зайченко4 жовтня 2012 о 11:451262 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Гандбол у Полтаві: «Динамо» знову перемагає (фото+відео)
Гандбол. Чоловіча Суперліга. Сезон 2012/13. 4 тур.

«Динамо» (Полтава) – «Будівельник» (Бровари) 30:20 ( 15:9, 15:11)

3 жовтня. 18:00. Полтава. Спортивний комплекс "Динамо"

Судді: Анатолій Новіков (Суддя), Руслан Перепелиця (Суддя), Сергій Кочергін (Делегат)

Динамо: Бражник, Камишов, Занімовець, Коваленко (2), Косяк (4), Левітський (2), Тюкін (5), Оніщук, Вишневський (4), Васюк (3), Горський (1), Бабенков (5), Кумогородський (4), Хауха

В.о. головного тренера - Андрій Мороз.

Будівельник: Висоцький, Потапчук, М.Коваленко (4), Харченко (1), Абрамов, Маліновський (1), Березанський (6), Полятикін, Мельник (7), С.Коваленко (1)

Головний тренер - Микола Степанець.

Попередження: 3 - 3

Чинні чемпіони України продовжують свою переможну ходу

Команди по різному провели три стартових тури чемпіонату. Підопічні Андрія Морозова здобули максимальну кількість балів, по черзі перемігши запорізький ЗНТУ-ЗАБ (26:21), донецький «Політехнік» (36:23) та у важкому поєдинку луганський «Буревісник» (31:28). На відміну від чинних чемпіонів країни броварська команда провалила старт, не здобувши в стартових турах жодного балу.

Команди досить рівно розпочали гру. Кожна атака обох команд завершувалася забитим м'ячем. До рахунку 5:5 здавалося, що на майданчику грають дві рівні команди, однак потім полтавські гандболісти перехопили ініціативу та почали потроху відриватися в рахунку. В підсумку перший тайм закінчився за переваги господарів 15:9.

В другій 30-хвилинці полтавчани продовжували домінувати. Гандболісти «Будівельника» намагалися змінити сценарій гри, однак досвід господарів дався взнаки. У підсумку «Динамо» святкувало четверту поспіль перемогу в чемпіонаті.

Найкращими бомбардирами матчу у складі «Динамо» стали Юрій Бабенко та Олександр Тюкін, на рахунку яких по 5 влучних ударів.

Результати інших матчів туру:

Політехнік (Донецьк) - Буревісник (Луганськ) 30 – 36

Мотор (Запоріжжя) - Портовик (Южне) 30 – 24

ZTR (Запоріжжя) - ЗНТУ-ЗАБ (Запоріжжя) 31 - 19

Турнірна таблиця після 4-х турівТурнірна таблиця після 4-х турів

В наступному турі чемпіонату полтавське «Динамо» на виїзді зустрінеться з «Портовиком». Матч відбудеться 8 жовтня в місті Южне (Одеська область). Час початку – 18:00.