Оцінював роботу свого управління начальник полтавської міліції Володимир Дідик.
Під час своєї прес-конференції Володимир Миколайович на запитання журналіста, що заважає правоохоронцям розкривати гучні для Полтави справи «валютчиків», пограбування банку, ювелірки та інші, - непрофесіоналізм чи інші обставини – керівник за своїх підлеглих відповів наступне.
- Є ряд злочинів, які розкриваються не одразу, а через 3-5 років. За 9 місяців поточного року ми розкрили 953 злочини минулих років. Робота весь час не зупиняється. Я не можу сказати, що міліція не працює, - запевняє Володимир Дідик.
Читайте також - Справою про заборонені харчі для дітей в закладах освіти займеться полтавська міліція
До того ж, стверджує він, є у міліції певні проблеми з кадрами.
- Дільничий інспектор виконує навантаження в 2-3 рази більше і обслуговує населення, ніж він би мав це робити. Якщо говорити про патрульно-постову службу, то на сьогодні зі 100 вона перекриває лише 57 маршрутів. На решту доводиться залучати працівників карного розшуку, дільничих, особовий склад за рахунок їх вільного часу, - додає Володимир Дідик.
Загалом за 9 місяців поточного року міліціонери наводять позитивні тенеденції щодо стану правопорядку в місті – простежується зменшення кількості скоєних злочинів (2663 – 2012 рік, 2867 – 2011 рік) та шахрайств (141 – 2012 рік, 238 – 2011 рік). Однак типовими схемами аферистів залишаються обмін «старих» грошей на нові, «зняття порчі» та телефонні обмани. Найчастіше ошуканими стають пенсіонери.
До теми:
У Полтаві шахраї умовляють хворих пенсіонерів купляти небезпечний для них прилад
Володимир Дідик на прес-конференції проаналізував роботу міліції Полтави за 9 місяців 2012 року.Полтавські правоохоронці пояснили, чому їм іноді не вдається знайти підозрюваних у резонансних злочинах по «гарячих слідах».