Голи: Бондаренко (35) - Панченко (19, автогол)

Київ: Копаліані, Панченко, Бондаренко, Михайліченко, Квасний, Немитов, Жикол, Марченко (Дерев'яго, 46), Каркошкін (Матвійчук, 86), Шваб (к) (Паливода, 46), Дорошенко

Полтава: Сидоренко, Малюк, Томенко, Хоменко, Радченко (к), Панов (Одарюк, 55), Ічанський, Олійник (Костенко, 85), Шмиголь (Коба, 87), Кравченко (Гасенко, 64) , Кругляк (Яременко, 53)

Запасні - Ванюков, Євтушенко

Головний тренер - Олександр Омельчук

Попередження: Дерев'яго (48), Каркошкін (49) - Панов (11), Хоменко (62)

Київські та полтавські футболісти поділили порівну очки.

В доробку обох команд за підсумками стартових двох турів значилося по одній нічиїй та поразці. В разі здобуття трьох залікових очок одна з команд могла наблизитися до лідерів групи "Іллічівця" та "Динамо", тому ніхто не мав бажання поступатися у звітному матчі.

На старті матчу команди по черзі обмінялися небезпечними ударами, які щоправда не змінили рахунок на табло. А ось на 20-й хвилині "зелено-білі" вийшли вперед в рахунку. Допоміг їм в цьому захисник "Арсеналу" Олександр Панченко, який зрізав м'яч у власні ворота після прострілу з флангу полтавця Шмиголя.

До закінчення першої 45-хвилинки підопічним Віктора Яінчика вдалося зрівняти рахунок. Подачу з правого флангу замкнув Валерій Бондаренко.

В другому таймі команди мали хороші можливості, аби здобути перемогу, проте рахунок залишився без змін.

Що ж стосується інших матчів ігрового дня, то слід особливо виділити впевнену перемогу львівських "Карпат" над донецьким "Металургом" (4:0).