Полтавські футзалістки не залишили жодного шансу гостям із Сум (+фото)

Фото
Олег Дубина23 грудня 2012 о 15:00895 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські футзалістки не залишили жодного шансу гостям із Сум (+фото)
Фотоогляд Олега Дубини«Ніка-Педуніверситет» перемогла суперниць з рахунком 11:1.
Чемпіонат України з футзалу серед жінок сезону 2012/13 років. 7 тур.

"Ніка-ПНПУ" м.Полтава - "УАБС" м.Суми 11:1

22.12.2012 року. м. Полтава, СК "ПНПУ"

Арбітри: А.Швець (Харків), В. Пономаренко (Харків)

Інспектор матчу – С. Тулепов (Кременчук)

Певна нервозність у діях господарок перетворилася на пропущений м’яч вже на стартових хвилинах гри. В даній ситуації не обійшлося без ненавмисної «допомоги» полтавської футзалістки, від ноги якої м’яч опинився у воротах «Ніки».

Пропущений м’яч позитивним чином вплинув на гру полтавок. Надалі «Ніка» повністю заволоділа ініціативою у матчі, не даючи сумчанам вільно рухатися по майданчику. Ще до перерви голкіпер сумчанок п’ять разів виймала м’яч зі сітки власних воріт.

В другому таймі перевага «Ніки» стала ще більшою, що перевтілилося в підсумковий розгром гостей з рахунком 11:1.

Цю перемогу полтавські футзалістки присвятили пам’яті свого колишнього тренера  Ольги Ягодкіної, якої не стало 18 грудня.