Молоді ворскляни розпочали рік з поразки

Олег Дубина22 березня 2013 о 10:58617 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото офіційного сайту ФК "Металург" (Донецьк)У Донецьку підопічні Олександра Омельчука зазнали мінімальної поразки 0:1
Після зимової перерви відновилися матчі футбольної Прем’єр – ліги України серед 19-річних. У Докучаєвську донецький «Металург» приймав гостей з Полтави – «Ворсклу».

Загалом гра нагадувала звичний для цієї пори «весняний футбол», в якому домінує велика кількістю браку в передачах та неточність в завершальній фазі атак. Незважаючи на цей факт, команди вже зі старту взялися до справи. На 6 хвилині гравець господарів Андрій Лисюк виходив на ударну позицію, проте переграти воротаря ворсклян Бондаренка так і не зумів. «Ворскла» відповіла трьома поспіль небезпечними ударами Максима Марусича – неточно. До перерви команди створили ще декілька моментів для відкриття рахунку, але не судилося.

За інформацією прес-служби ФК «Металург», після перерви господарям вдалося забити м’яч, який в підсумку став переможним. Один з найактивніших на полі Андрій Лисюк влучно пробив з середньої дистанції точно в правий від воротаря «Ворскли» кут воріт.

0:1 – перший у 2013 році матч полтавців завершився поразкою.