Юна полтавська плавчиня перемогла на молодіжному чемпіонаті України

Олег Дубина27 березня 2013 о 10:55814 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Вікторія Солнцева (фото із соцмережі вконтакте)У Дніпропетровську 14-річна Вікторія Солнцева  здобула 2 золоті та одну срібну нагороди
З 19 по 22 березня у Дніпропетровську в басейні «Метеор» відбувся вже традиційний чемпіонат України серед молоді з плавання. Полтавщина делегувала на змагання своїх найсильніших спортсменів. Найяскравіше на турнірі виступила 14-річна Вікторія Солнцева, яка перемогла на дистанціях 100 та 200 метрів брасом. Окрім цього полтавка фінішувала другою на 50-метрівці в тому ж стилі плавання.

До теми - полтавка стала чемпіонкою України з плавання та встановила рекорд

- Загалом турнір мені сподобався, - розповідає спортсменка. -  Було багато емоцій. Організація була хорошою, але іноді електроніка давала збій, через що навіть один раз робили коротку перерву під час змагань. Цьогорічне літо у мене буде завантажене різноманітними змаганнями, серед яких найважливіші  - чемпіонати Європи та світу.

Загалом представники Полтавщини здобула на турнірі 9 нагород (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові).