Полтавські гандболісти впевнено перемогли луганчан

Олег Дубина8 квітня 2013 о 17:02667 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські гандболісти впевнено перемогли луганчан
Фото Олега Дубини«Динамо-Полтава» прогнозовано взяло гору над «Буревісником».
Сьогодні, 8 квітня відбувся єдиний матч 24 туру розіграшу гандбольної Суперліги, в якому чинні чемпіони України «Динамо-Полтава» приймали сусідів по турнірній таблиці луганський «Буревісник».

Перед грою гравці, тренери та вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам'ять президента полтавського клубу Івана Матієшина,  якого не стало 1 квітня.

До теми - полтавське «Динамо» продовжить своє існування

Сама гра пройшла під диктовку господарів. Вже в перші чотири хвилини голкіперу гостей довелося п’ять разів виймати ігровий м’яч зі сітки власних воріт. Після стартового успіху господарі дещо заспокоїлися, чим ледве не скористалися гості з Луганська. Їм знадобилося лише дві хвилини, аби максимально скоротити рахунок – 5:4, 6:5… Здавалося, що «Буревісник» незабаром зрівняє рахунок, але досвід чинних чемпіонів дався взнаки – 9:5..15:10.

Запекла боротьба тривала за кожний м'яч (фото Олега Дубини)Запекла боротьба тривала за кожний м'яч (фото Олега Дубини)

На перерву команди пішли за рахунку 22:13 на користь господарів.

В другій 30-хвилинці динамівці продовжували домінувати на домашньому майданчику. Незважаючи на супротив суперників, господарі святкували більш ніж впевнену загальну перемогу в грі – 41:29.