Молодь «Ворскли» перемогла в Маріуполі

Новини
Олег Дубина19 квітня 2013 о 11:02627 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото Олега ДубиниПідопічні Володимира Прокопиненка з мінімальним рахунком здолали місцевий «Іллічівець»
Вчора, 18 квітня в Маріуполі на стадіоні «Західний» відбулася календарна гра першості молодіжних складів «Ворскли» та «Іллічівця».

За інформацією прес-служби маріупольського клубу, стартовий відрізок гри пройшов за рівної боротьби. Господарі з перших хвилин намагалися заволодіти ініціативою в матчі, проте довгий час не могли нічого створити біля воріт ворсклян. Що ж стосується полтавців, то «зелено-білі» шукали щастя біля чужих воріт за допомогою контратак.

До теми - Дев’ятнадцятирічні ворскляни зіграли внічию з маріупольцями

Незважаючи на всі намагання команд відкрити рахунок, перший тайм закінчився за рахунку 0:0.

Після перерви сценарій гри не змінився, натомість вболівальники таки побачили забитий м’яч. Вже в компенсований арбітром час полтавець Володимир Одарюк влучно пробив з гострого кута по воротам господарів.

В підсумку дубль «Ворскли» здобув другу поспіль перемогу в змаганнях.