Юні ворскляни з рекордно великим рахунком поступилися донеччанам

Новини
Олег Дубина24 квітня 2013 о 10:23713 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото прес-служби ФК "Шахтар"Дев’ятнадцятирічні футболісти «Шахтаря» перемогли ворсклян з рахунком 9:1.
Вчора відбулися чергові матчі першості Прем'єр – ліги серед 19-річних футболістів. У Донецьку місцевий «Шахтар» приймав однолітків з полтавської «Ворскли».

Дане протистояння ввійшло в історію молодіжних першостей України, однак радіти цьому можуть лише господарі, які за всіма статтями переграли своїх суперників. Донецьким футболістам вдалося забити у ворота «зелено-білих» дев’ять м’ячів, на що полтавці відповіли лише одним.

Вже в першому таймі голкіпер «Ворскли» Бондаренко п’ять разів витягував м’яч зі сітки власних воріт після влучних ударів «гірників» Адаменка, Білонога (двічі) та Міраняна (двічі). Після перерви «Шахтар» забив ще чотири рази, на що їхні суперники відповіли лише одним голом, автором якого став Сергій Ічанський.

9:1 – розгромна поразка юних ворсклян.

U-19. «Шахтар» - «Ворскла» - 9:1

Чемпіонат U-19. Група 1. 6 тур. 25 квітня. 2013. 14-00. Донецьк. 5 поле НТБ «Кірша».

Голи: Адаменко, 5, 67, Білоног, 14, 45 +2, Міранян 43, 45 +4, 47, ГАБЕЛЮК, 52, Русин, 69, - Ічанський, 80.

«Шахтар»: Ставицький, Череда (Сагайдак, 46), Безуглий (Праслов, 58), Качараба, Матвієнко, Глущук, Білоног (Русин, 46), Габелок, Міранян (Гринюк, 54), Адаменко, Ковернік (Стефлюк, 46) .

Запасні: Єфанов, Процюк.

Старший тренер: Валерій Кривенцов.

«Ворскла»: Бондаренко (Сидоренко, 46), Хоменко, Малюк, Коба (Даллку, 15), Жениленко (Прошута, 87), Ічанський, Одарюк, Авраменко (Рудик, 25), Олійник, Марусич (Костенко, 76), Кругляк (Гасенко, 46).

Запасний: Дорош.

Старший тренер: Олександр Омельчук.