Дублери «Ворскли» у важкому матчі перемогли молодь «Таврії»

Олег Дубина26 квітня 2013 о 10:15657 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото прес-служби ФК "Ворскла"Вчора, 25 квітня полтавські футболісти переграли суперників навіть незважаючи на свої два нереалізовані пенальті
В переддень матчу головних складів полтавської та сімферопольської команд на Крутому Березі пройшла гра молодіжних складів. «Зелено-білі» в невимушеному стилі переграли суперників 3:0.

За інформацією прес-служби полтавського клубу, вже на старті гри Олег Бараннік влучним ударом вивів свою команду вперед, відправивши м’яч у дальній кут воріт голкіпера суперників. До перерви перевага господарів перетворилася на другий гол в матчі зусиллями Шмиголя.

До теми - Дев’ятнадцятирічні ворскляни зіграли внічию з маріупольцями

У другій 45-хвилинці Чичиков поставив крапку у переможному для полтавців матчі – 3:0.

Слід зазначити, що рахунок повинен був бути ще більшим, але футболісти «Ворскли» не реалізували два 11-метрові удари.

«Ворскла» (Полтава) - «Таврія» (Сімферополь) - 3:0

Чемпіонат молодіжних команд. 25 квітня. 2013. 15-00. Полтава. Стадіон «Лтава». +17.

Голи: Бараннік (3), Шмиголь (45+1), Чичиков (51).

На 39-й хвилині Будник не реалізував пенальті - перекладина.

На 90+2 хвилині Кравченко не реалізував пенальті - воротар.

«Ворскла»: Казаков, Гарбар, Курелєх, Радченко (Томенко, 70), Шмиголь, Вовкодав, Карась (Кравченко, 81), Юрченко, Матвєєв (Пєсков, 46), Бараннік (Яременко, 46), Будник (Чичиков, 46) .

Тренер - Володимир Прокопіненко.

«Таврія»: Погорілий (Троцький, 46), Аксьонов, Грінка, Сумеліді, Даценко, Попович, Севодняев (Мосендз, 77), Приходний, Клочко (Дудов, 54), Шпиця (Кошман, 67), Калюжний.