Полтавка стала чемпіонкою Європи з плавання

Новини
Олег Дубина11 липня 2013 о 14:44994 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото із соцмережі ВконтактеУ польській Познані Вікторія Солнцева здобула найвищу за рангом нагороду та встановила рекорд
Як повідомили в прес-службі Федерація плавання України, нещодавно в польському місті Познань розпочався юніорський чемпіонат Європи з плавання.

Читайте ще - Полтавська плавчиня завоювала бронзу на міжнародному турнірі

В перший же день полтавка Вікторія Солнцева виграла золоту нагороду, фінішувавши першою на дисципліні 50 м брасом через 30,83 секунд після старту.

Цим результатом спортсменка з Полтави встановила новий рекорд чемпіонатів Європи з плавання серед юніорів.

- Вікторія у фіналі змагалася із чемпіонками Німеччини та Італії, яких випередила лише на кілька сотих, - сказав Сергій Бондар, тренер спортсменки. – Далі вона візьме участь у змаганнях на дистанції 200 та 100 м брасом.