Плавчиня Вікторія Солнцева виборола на чемпіонаті світу срібло

Новини
Ніна Король28 серпня 2013 о 08:301176 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Плавчиня Вікторія Солнцева виборола на чемпіонаті світу срібло
Полтавка Вікторія Солнцева завоювала срібло на IV чемпіонаті світу з плавання серед юніорів.

Вікторія Солнцева. Фото usf.org.uaВікторія Солнцева. Фото usf.org.ua

Змагання пройшли в Дубаї, 27 серпня. Про це повідомляє Федерація плавання України.

Солнцева пропливла 50 м брасом за 31.34.

Першою фінішувала рекордсменка світу та олімпійська чемпіонка литовка Рута Мелітуте (29.84), третьою – британка Софія Тейлор (31.38).

Сьогодні, 28 серпня, Вікторія Солнцева виступатиме на 100 м брасом. Запливи розпочнуться о 10:30 за київським часом, фінал – о 17:00 за київським часом.

На IV чемпіонаті світу з плавання серед юніорів Україну представляють сім юних плавців, серед них і полтавка  Вікторія Солнцева. За медалі юніорського чемпіонату світу змагаються 905 спортсменів з 90 країн.

До теми: полтавка Вікторія Солнцева за три дні встановила 4 рекорди.