Перші медалі і сльози: у Полтаві новачки випробовували свої вміння з тхеквондо

Фото
Ніна Король29 жовтня 2013 о 10:091565 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Перші медалі і сльози: у Полтаві новачки випробовували свої вміння з тхеквондо
Спортсмени-початківці виступили у СК «Спартак», де відбувся чемпіонат з тхеквондо «Новачок».


ДЮСШ «Юність -1» провела змагання, де хлопці та дівчата, котрі у тхеквондо віднедавна, показували свою вправність і вміння. Більше 100 спортсменів узяли участь у турнірі, ті, котрі не виступали за межами Полтави та ті, чий рівень не перевищує зеленого пояса.

– Зовсім юні спортсмени 2006-2007 років народження взяли участь у показових поєдинках, бої без визначення переможця. Кожного зі спортсменів ми нагородили дипломом учасника змагань і медаллю, – розповів Юрій Шавиро, президент федерації тхеквондо ВТФ у Полтавській області. – У вікових категоріях 2005 року народження і старше за медаль доводилося набирати бали і змагатися. Було розіграно 18 комплектів нагород ( 18 вагових категорій).



Серед вихованців Юрія Шавира переможцями у своїх вагових і вікових категоріях стали :

Максим Манін ( 26 кг ), Єгор Коровайкін (61 кг), Олександр Мірошниченко (41 кг), Влад Корсаков (63 кг), Влад Трофименко (55 кг), Віталій Сохань (28 кг). Також «золото» змагань отримали Анастасія Касяновська , Катерина Бугрій , Вадим Носенко (тренер Ель-Кардухі Азіз).

Серед вихованців Дмитра Моісеєнка чемпіонами стали Ярослав Іщенко  та Євген Климов.

Золото «Новачка» також вибороли Злата Швайтцер, Артем Токарєв (тренер –Віталій Ступак ), Іван Гончаренко, Антон Жук (тренер – Михайло Шамян ), Максим Костоглод (тренер – Богдан Зубрійчук), Олексій Кущ (тренер Андрій Нечитайло), Віктор Оніщенко (тренер Ірма Туразіані ).

До речі, полтавські тхеквондисти привезли 4 медалі з Києва.

Для багатьох це були дуже хвилюючі змагання. Переживали як діти, так і їхні палкі уболівальники – рідня.

Радість перших перемогРадість перших перемог

Фото надані Юрієм Шавиром.

– Я устигла подивитись лише один поєдинок сина, який він виграв, бо мусила їхати на роботу, – розповіла пані Наталія, мама Максима Маніна. – Потім він зателефонував, що виграв іще один бій, а потім іще. Не вірилось, адже це перші змагання для мого сина. До того ж ми минулоріч майже не відвідували секцію тхеквондо, бо часто хворіли. Тож для мене перемога сина була зі сльозами на очах – від радості. Максим так трепетно ставиться до своєї першої нагороди, уранці наступного дня ледь прокинувся – знову давай роздивлятись «золоту» медаль. А я ж так переживала, щоб син не розплакався під час поєдинків від невдач.

До ренчі, незабаром у Полтаві відбудеться всеукраїнський турнір з тхеквондо «Олімпік стар».

Довідка «Кола»

Тхеквондо – корейське бойове мистецтво. Характерна особливість тхеквондо – ноги у поєдинку використовуються більш активно, ніж руки. Надзавданням тхеквондо в давнину було вибивання вершника з сідла. Слово «тхеквондо» розшифровують як шлях до вдосконалення (шлях руки і ноги). За визначенням Чхве Хон Хі , «тхеквондо означає систему духовного тренування і техніку самооборони без зброї, поряд зі здоров’ям, а також кваліфікованим виконанням ударів, блоків і стрибків, що виконуються голими руками і ногами, щоб здолати одного або кількох суперників».

До теми: Роман Маслак виборов «срібло»чемпіонату Європи.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter