Валерій Довженко і сам є учасником АТО. Він боєць 92-ї окремої механізованої бригади. Мав два поранення та контузію. Проходив реабілітацію в Литві. На прес-конференції він також оприлюднив свій номер мобільного телефону за яким можна звернутися за допомогою: 066-992-14-74.
Валерій Довженко зазначив, що центр не омине увагою жодного учасника АТО, включаючи і добровольчі батальйони, окрім «Правого сектору», через певні політичні причини, диктовані вищим керівництвом держави. Учасники антитерористичної операції, родини загиблих бійців зможуть отримати у центрі інформацію, консультацію та допомогу щодо надання статусу учасника АТО, отримання матеріальної допомоги, оздоровлення, постановку на квартирну чергу чи отримання житла, вирішення проблем із наданням земельної ділянки тощо.
– Ми не чекатимемо, доки до нас звернеться учасник АТО. – говорить Валерій Довженко. – Ми самі йтимемо до кожного. Проведемо опитування, зокрема, щоб встановити, які в них є проблеми, як місцева влада їх вирішує. Обробляти інформацію будуть наші координатори. У створенні центру допомогла нам обласна влада, всі пішли на контакт. Окрім обласного військового комісаріату, але ми вирішимо і це питання за допомогою пари телефонних дзвінків.
Приміщення центру буде розташоване на першому поверсі Полтавської ОДА (кабінет 121). На сьогодні підрозділи центру починають роботу в Комсомольську, Кременчуці, Миргороді, Гадячі, Гребінці, Кобеляках, Котельві, Лохвиці, Диканьці, Зінькові, Оржиці, Чорнухах та Решетилівці.
Читайте також: На Полтавщині створять центри допомоги учасникам АТО