Аби налагодити виробництво таких сіток, потрібна допомога.
– Існуючі сітки, так би мовити державного зразка, важать 1,5-2 тони, – розповів Анатолій Гелевич, організатор кременчуцького Автомайдану. – Захисні ж екрани, які виготовили на підприємстві «Вепр», мають вагу 350 кілограм. Виготовляємо його з досить простого матеріалу «арматура 10». Такі захисні сітки ми вже встигли випробувати в зоні АТО, вони дійсно дієві і з ними бійцям набагато легше їздити. Своїми силами ми вже обшили такими сітками 5 БТРів і відправили військовим. Тепер наші телефони розриваються від вояків, які потребують таких захисних екранів. Тому ми і звернулись до очільника області Віктора Бугайчука у сприянні виробництва таких сіток. Він пообіцяв допомогти.
Зі слів активіста, на обшивання одного БТР потрібно в середньому 12 годин і 5-6 людей (серед них спеціалісти, які вміють працювати із зварювальним апаратом та болгаркою).
Тому звертаються до всіх небайдужих посприяти у виготовленні захисних сіток для БТР нового зразка. Потрібна фінансова та організаційна допомога, матеріали, а також робочі руки.
Контакти:
096 98 00 259 – Леонід Харченко,
067 77 67 108 – Анатолій Гелевич.
До речі, нещодавно ці ж активісти переробили легковик «Опель Фронтеро» на військовий джип. Минулої п’ятниці передали його в зону АТО нашим військовим. За кілька днів бійці на джипі потрапили в засідку, в них поцілили бойовики. Хоча авто і понівечило, та самі військові вижили.