Кременчужани допомогають збірній України з хокею вийти в лідери на Чемпіонаті світу

Спорт
Андрій Іванов21 квітня 2016 о 12:401137 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Кременчужани допомогають збірній України з хокею вийти в лідери на Чемпіонаті світу
Після першого дня відпочинку на чемпіонаті світу національна збірна команда України провела матч проти збірної Естонії.

Після першого дня відпочинку на чемпіонаті світу національна збірна команда України провела матч проти збірної Естонії. Враховуючи прекрасний перформанс естонської команди у матчі проти Великобританії, тренерський штаб нашої команди налаштовував підопічнихФото - ФХУ

Враховуючи прекрасний перформанс естонської команди у матчі проти Великобританії, тренерський штаб нашої команди налаштовував підопічних на серйозний бій. Налаштування «синьо-жовтих» позначилося на діях команди. У першому періоді українці відзначилися двічі: Євген Тимченко віддав ювелірну передачу на Владислава Гавріка, а Роман Благий продемонстрував високу індивідуальну майстерність. При цьому наша команда могла ще щонайменше п’ять разів запалювати червоне світло за воротами естонців.

Абсолютно інша картина гри спостерігалася в дебюті другого періоду. Естонці втратили кілька 100-відсоткових нагод для взяття воріт, а потім відзначились завдяки класному штрафному кидку у виконанні Роберта Рооби. Після цього моменту головною дійовою особою на льоду став Едуард Захарченко, який кілька разів врятував нашу команду від неприємностей. Але вчасно Олександр Савицький попросив підопічних грати простіше й це дало свій результат. Наші хокеїсти відзначились ще двічі у другому періоді, а в заключній 20-хвилинці добили суперника.

В останньому ігровому відрізку Артем Бондарєв та Роман Благий помінялися місцями – у підсумку відзначилися обидві ланки. Ще одна шайба на рахунку традиційно активного Юрія Петранговського. Також Олександр Савицький дав можливість дебютувати у складі національної збірної Михайлові Шевчуку – голкіпер ХК «Кременчук» за півтори хвилини до завершення гри замінив Едуарда Захарченка. До речі, саме Захарченко отримав приз найкращого гравця зустрічі з рук президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна, який сьогодні прибув до Загреба підтримати нашу команду, передає сайт ФХУ.

Україна – Естонія – 7:1 (2:0; 2:1; 3:0)

20 квітня 2016 року, 14:00. «Дом Спортова», 120 глядачів

Склад України: Захарченко (Шевчук, 58:41). Толстушко – Петрухно, Романенко – Ісаєнко, Побєдоносцев – Андрейків, Алексюк – Жовнір. Бабинець – Захаров – Благий, Кіча – Гніденко – Петранговський, Міхнов – Шафаренко – Бондарєв, Чернишенко – Гаврік – Тимченко

Голи: 1:0. Гаврік (Тимченко, Алексюк, 5:03), 2:0. Благий (Петрухно, 14:12), 2:1. Рооба (22:57 – штрафний кидок), 3:1. Міхнов (Шафаренко, Андрейків, 36:25), 4:1. Тимченко (Гаврік, 36:56), 5:1. Петранговський (Романенко, 44:34), 6:1. Міхнов (Шафаренко, 50:38 – більш.), 7:1. Бондарєв (Бабинець, 55:08)

Штраф: 6 – 4

Кидки: 35 – 29

Вкидання: 34 – 25

Найкращі гравці: Захарченко – Андреєв