Полтавські тхеквондисти виборюють медалі на Чемпіонаті України

Андрій Іванов20 червня 2016 о 08:361065 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські тхеквондисти виборюють медалі на Чемпіонаті України
​В Одесі розпочався Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів.

Полтавські тхеквондисти виборюють медалі на Чемпіонаті УкраїниФото та текст Полтавської обласної федерації тхеквондо ВТФ

В Одесі розпочався Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів. Спортсмени 2002-2004 років народження змагаються за нагороди та право потрапити до збірної України щоб представляти нашу державу на чемпіонаті Європи який у вересні цього року відбудеться у Румунії.

В перший день змагань двоє полтавських спортсменів здобули нагороди у найпрестижніших вагових категоріях Найбільша кількість спортсменів які змагались за нагороди по 41 спортсмену у ваговій категорії до 37 кілограмів та до 41 кілограмів де виступав Кирило Подолян та Владислав Шелудько відповідно.

Подолян Кирило до 37 (тренер Віталій Ступак) впевнено виборов нагороди у чотирьох поєдинках. У фінальному двобої з мінімальним рахунком 15:16 поступився спортсмену з Харкова результат 2 місце

Шелудько Владислав до 41 (тренер Юрій Шавиро) також переміг у чотирьох поєдинках. У п’ятому двобої за вихід до фіналу Влад також поступився спортсмену з Харкова який і став чемпіоном змагань результат 3 місце

Юлія Дзюбан вагова до 51 (тренер Юрій Шавиро) проявила справжній бійцівський характер під час поєдинку за бронзову нагороду, нажаль в напруженій боротьбі з рахунком 19:14 поступилась спортсменці з Рівного – результат 5 місце.