Полтавські тінейджери перемогли у Всеукраїнських змаганнях зі стрітболу

Спорт
Андрій Іванов23 серпня 2016 о 13:30794 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські тінейджери перемогли у Всеукраїнських змаганнях зі стрітболу
У фінальному турнірі Української стрітбольної ліги у категорії гравців віком до 18 років, що проходив у Харкові, перемогли хлопці з Полтави.

… Полтавські тінеджери перемогли у Всеукраїнських змаганнях зі стрітболу У фінальному турнірі Української стрітбольної ліги у категорії гравців віком до 18 років, що проходив у Харкові, перемогли хлопці з Полтави. У боротьбі за чемпіонську булаву юнацької Фото - streetball.in.ua

У боротьбі за чемпіонську булаву юнацької категорії зійшлися представники Полтави та Чернівців. Полтавчани «Пацаніто» не дали засумніватися в собі, вміло використавши свої сильні сторони – гру під кільцем і триочковий кидок. Як результат – впевнена перемога в фіналі і звання чемпіонів УСЛ 3х3, яке у них буде можливість захистити в наступному році, тому що хлопці ще далекі від граничного віку категорії до 18 років.

Склад чемпіонів: Павло Бонев, Богдан Степанченко, Ігор Сергєєв, Володимир Міщенко.

Інтерв’ю з переможцями – найближчим часом на «Колі».