Полтавський паралімпієць став чемпіоном світу

Андрій Іванов14 липня 2015 о 14:581624 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавський паралімпієць став чемпіоном світу
Дмитро Виноградець переміг на 200-метрівці.

Полтавський паралімпієць став чемпіоном світуФото: sport.pl.ua

У шотландському місті Глазго (Велика Британія) стартував паралімпійський чемпіонат світу з плавання, на якому у складі збірної України виступають спортсмени з Полтави.

У перший день змагань, 13 липня, полтавець Дмитро Виноградець завоював золоту медаль у паралімпійський нозології S3 на 200-метрівці вільним стилем. У фінальному запливі наш земляк фінішував з результатом - 3 хвилини 28,89 секунди. Він випередив срібного призера - росіянина Олександра Макарова (3:35,19) і бронзового - італійця Вінченцо Боні (3:41,96). Саме на 200-метрівці вільним стилем у цій нозології полтавцю Дмитру Виноградцю належить паралімпійський рекорд Європи, який він установив на чемпіонаті світу 2010 року в Ейндховені (Голландія) - 3 хвилини 21,96 секунди.

Полтавець Ярослав Денисенко у паралімпійській нозології S13 у фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем завоював бронзову медаль з результатом - 24,23 секунди. Наш земляк програв чемпіону світу Ігорю Бокому (Білорусь), який у фіналі встановив новий світовий паралімпійський рекорд у цій нозології - 23,20 секунди і срібному призеру - Карлосу Фарренбергу (Бразилія) - 24,13 секунди, повідомляє сайт уболівальників ФК "Ворскла".