U-21: «Ворскла» перемогла «Олімпік» на виїзді

Андрій Іванов10 квітня 2016 о 10:081121 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 U-21: «Ворскла» перемогла «Олімпік» на виїзді
«Олімпік» - «Ворскла» - 0:1

Чемпіонат U-21. 8 квітня. 2016. 16:00. Біла Церква. Стадіон «Зміна».

Гол: Одарюк, 53.

«Олімпік»: Котляров, Ненько, Борзенко, Дорош (Счастливцев, 66), Касьяненко, Сірош (Біленький, 61), Касяненко, Танчик, Глиняний, Галенков, Тищенко (Пуди, 74).

Запасні: Гурідов, Пісковий, Козлов, Бондаренко.

Тренер: Денис Хомутов.

«Ворскла»: Ткаченко, Грабчак, Ардін Даллку, Остапенко, Саків, Одарюк, Ічанський, Мельник (Кравченко, 67), Брага (Пилиповець, 89), Шаповал (Гасенко, 69), Авраменко.

Запасні: Улянюк, Прядун, Варен, Гаркуша.

Тренер: Олександр Омельчук.

На 54 хвилині Галенков не реалізував пенальті - вище.

U-21: «Ворскла» перемогла «Олімпік» на виїзді «Олімпік» - «Ворскла» - 0:1 Чемпіонат U-21. 8 квітня. 2016. 16:00. Біла Церква. Стадіон «Зміна». Гол: Одарюк, 53. «Олімпік»: Котляров, Ненько, Борзенко, Дорош (Счастливцев, 66), Касьяненко, Сірош (Біленький, 6Фото - ФК "Ворскла"

Перший тайм матчу пройшов, можна сказати, за рівною грою. Проте все ж бажання виграти більше було у полтавців. Саме бажання і майстерність зробили свою справу у другому таймі. На початку якого, Саків виконав кутовий, а Одарюк зміг замкнути подачу на дальній стійці – 0:1. Відразу ж після цього за фол у штрафному арбітр призначив пенальті у ворота Ткаченка. На щастя для «ворсклян», Галенков пробив з 11-метрової позначки вище поперечини. Полтавці до кінця матчу вибудували гру на контратаках і мали кілька шансів подвоїти перевагу. Гасенко в одному епізодів був на кілька сантиметрів від успіху. Проте, цього вечора для перемоги «Ворсклі» вистачило і одного.