«Ворскла» і «Дніпро» зіграли внічию

Ольга Матвієнко1 вересня 2014 о 10:591170 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Ворскла» і «Дніпро» зіграли внічию
​На рідному полі дніпропетровська команда не змогла побороти «Ворсклу».

«Ворскла» і «Дніпро» зіграли внічию"Ворскла"-"Дніпро". Фото – footballphoto.lj.ru

31 серпня на полі в Дніпропетровську «Ворскла» і «Дніпро» зіграли матч 5 туру Прем’єр-ліги.

Гра закінчилася нічиєю – 1:1, повідомляють на офіційному сайті ФК «Ворскла». За результатами першого тайму біло-зелена команда пішла на перерву із мінімальною перевагою в рахунку. Завдяки вдалому пасу Турсунова на Баранника останній на 45 хвилині забив гол у дальній кут воріт.

Проте вже на початку другого тайму на 48 хвилині гравець дніпропетровської команди Калинич пробив пенальті, зрівнявши рахунок.