«Ворскла» перемогла австрійський «ЛАСК» (відео)

Андрій Іванов29 січня 2016 о 09:211283 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Ворскла» перемогла австрійський «ЛАСК» (відео)
Полтавці перемогли в першому товариському поєдинку турецьких зборів, а Довгий відзначився першим голом.

«Ворскла» перемогла австрійський «ЛАСК»Фото - ФК «Ворскла»

ТМ «Ворскла» - «ЛАСК» (Лінц, Австрія) – 1:0

Гол: Довгий (44)

«Ворскла» (1-й тайм): Богуш (Ткаченко, 30), Пердута, Даллку, Ткачук Є., Сімінін (к), Громов, Довгий, Ткачук А., Бартуловіч, Мельник, Шиндер.

«Ворскла» (2-й тайм): Ткаченко (Непогодов, 60), Квасний, Дитятьєв, Бобров, Сапай (к), Ребенок, Чеснаков, Скляр, Одарюк, Ковпак, Коломоєць.

Перемогою відкриває свій перший турецький етап підготовки команда Василя Сачка. У місті Белек полтавці зійшлися з міцним австрійським претендентом на вихід до елітного футбольного дивізіону цієї країни, клубом «ЛАСК» з міста Лінц. У австрійців на цьому зборі залишається лише одна гра, опісля чого вони поїдуть додому готуватися до офіційних поєдинків кубка та чемпіонату, натомість «Ворскла» тільки починає відчувати гру. Перша гра року, в якій «біло-зелені» переграли ФК «Полтава» (2:1) на засніженому полі може бути віднесеною до футбольного змагання лише умовно, інформує офіційний сайт ФК «Ворскла».

Отож, саме сьогодні, на хорошому трав’яному покритті, за чудової теплої погоди й відбувався той самий дебютний повноцінний поєдинок.

Вже від початку австрійці дали зрозуміти – грубощів та жорстких епізодів грі не бракуватиме. Хвилини з п’ятнадцятої полтавців майже повністю взяли ініціативу до своїх рук. Шиндер, Громов, Бартуловіч та інші раз-по-раз перевіряли пильність воротаря «ЛАСКа». Забили ворскляни, що зветься «в роздягальню», коли до завершення першої частини гри лишалася лише одна хвилина. Новобранець команди Олексій Довгий, скориставшись класною верховою передачею Антона Шиндера, головою вколотив кулю до сітки воріт – 1:0.

У другій 45-хвилинці склад був ще більш експериментальним. Вперше за «основу» зіграв молодий захисник Владислав Бобров. Суперник намагався будь-що відквитати пропущений м’яч, але своїх дві-три слушних нагоди австрійці не використали, а от пропустити від Коломойця, Чеснакова та Ковпака могли. Зрештою, бій видався справді цікавим, але взяття воріт турецький рефері цього вечора вже не фіксував. «Ворскла» переграла «ЛАСК» - 1:0, а тренери й партнери по команді в роздягальні щиро привітали автора переможного голу Олексія Довгого з почином. Наступним суперником полтавської команди, за попередньою інформацією, має стати один з лідерів першого дивізіону Туреччини – «Аланіяспор».