«Ворскла» перемогла «Сталь» у контрольному матчі

Андрій Іванов21 червня 2016 о 11:50981 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Ворскла» перемогла «Сталь» у контрольному матчі
ТМ. «Ворскла» - «Сталь» - 2:0

«Ворскла» перемогла «Сталь» у контрольному матчі 21.06.2016 01:41:52 | Червень 2016 | Версія для друкуШрифт-+ «Ворскла» перемогла «Сталь» у контрольному матчі ТМ. «Ворскла» - «Сталь» - 2:0 20 червня. 2016. 17:30. Полтава. Стадіон «Лтава». Голи: ХльобасФото прес-служби ФК «Ворскла»

20 червня. 2016. 17:30. Полтава. Стадіон «Лтава». Голи: Хльобас, 24, Буднік, 57.

«Ворскла» (перший тайм): Непогодов (Ткаченко, 30), Чеснаков (к), Дитятьєв, Сімінін, Пердута, Ткачук, Скляр, Бартуловіч, Ребенок, Хльобас, Коломоєць. «Ворскла» (другий тайм): Ткаченко (Шуст, 60), Квасний, Довгий, Бобров, Сапай, Голодюк, Кравченко Д., Мельник, гравець на перегляді, Буднік, Бараннік. Головний тренер: Василь Сачко.

«Сталь»: Паньків, Іщенко, Воронін, Стаменковіч, Данієлян, Карасюк, Каленчук, Малакян Є, Васін, Масюк, Дебелко. «Сталь» (другий тайм): Бандура, Кравченко А., Сторчило, Ульянов, Павлюк, Оганісян, Малакян Г., Хоцяновский, Клак, Копитов, Андрусенко. Головний тренер: Ерік ван дер Меер.

Коломоєць завдав перший удар по воротах у звітному матчі. Паньків з пострілом форварда впорався. Це сталося на 12 хвилині. А на 16-й відповіла «Сталь» Дебелко пробивав по воротах - мимо дальнього кута.

На 24 хвилині полтавці зусиллями Хльобаса вийшли вперед. Дмитро отримав пас поблизу штрафного і точно пробив у ближній кут - 1:0.

Ближче до кінця тайму Ребенок здорово обіграв кількох суперників на фланзі та віддав пас-цукерочку на Коломойця. Юрій пробивав головою, але спрямував м'яча вище воріт. Гості відповіли голом, але взяття воріт відмінили через офсайд.

На початку другого тайму Буднік пробивав по воротах головою після навісу зліва. Воротар забрав м’яч. Після чого Євген все ж зміг досягнути свого. Він дуже класно пробив зі штрафного – низом у дальній кут, не залишивши шансів воротарю – 2:0.

Власне, після цього «Ворскла» мала б спокійно контролювати матч та довести гру до перемоги. Але полтавці продовжували нагнітати біля воріт суперника. Зокрема непогано намагався пробити у дальній кут злету Богдан Мельник, але м’яч пішов мимо дальнього кута. Полтавцям також вдавалися непогані комбінації, якими вони виводили своїх гравців на ударні позиції.

2:0 – логічна перемога «Ворскли» у товариському матчі, повідомляє прес-служба «ворсклян».