Впевнена перемога молоді «Ворскли» на «Волинню»

Андрій Іванов24 квітня 2015 о 18:141016 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Впевнена перемога молоді «Ворскли» на «Волинню»
Полтавська команда «вистріливши дуплетами» у кожному з таймів впевнено перемагає «Волинь».

Ворскла» - «Волинь» - 4:0

Впевнена перемога молоді «Ворскли» на «Волинню»Авраменко забив двічі. Фото: прес-служби ФК "Ворскла"Чемпіонат U-21. 21 тур. 24 квітня. 2015. Полтава. Стадіон «Лтава». +21. Сонячно.

Голи: Кравченко (35), Авраменко (39, 70), Буднік (74).

«Ворскла»: Непогодов, Бобров, Пернацький, Ткачук Є. (Процишин, 72), Квасний, Одарюк (Погранічний, 63), Кравченко (Джемаль, 61), Ічанський, Олійник, (Пилиповець, 83), Буднік (Шаповал Д., 74), Авраменко.

Запасні: Савчук, Брага.

Старший тренер: Олександр Омельчук.

«Волинь»: Воробей, Булига, Прошак, Кулина, Шаповал В. (Сороченко, 70), Никитюк (Романюк, 46), Стрижеус (Міленішин, 77), Чепелюк (Тетеренко, 46), Задерецький, Зінкевич (Льозін, 68), Дудік.

Запасні: Пшибила, Панькевич.

Головний тренер: Віталій Кварцяний.

Нарешті у Полтаву прийшла «футбольна» погода. Сонячно та 21 градус із позначкою «плюс» саме те, що потрібно для гри. Заважав лише поривчастий вітер.

Втім, навіть вітер не зашкодив чудовій комбінації на 35 хвилині матчу. Навіс у штрафний – скидка головою – удар – гол. Перше взяття воріт на рахунку Дмитра Кравченка – 1:0. Трохи згодом, полтавці забили другий. Буднік віддав на Авраменка, і Влад не схибив – 2:0.

У другому таймі полтавці не збавили темпу в атаці. І на 70-й хвилині Авраменко забив другий свій і третій командний гол – 3:0. А вже за чотири хвилини Буднік забив ще один м’яч. 4:0 – у підсумку, інформує прес-служба ФК «Ворскла».

Нагадаємо, сьогодні у Полтаві стартували змагання із судномодельного спорту.