Коней, зірки та рушники побачили полтавські чиновники

Дозвілля
28 вересня 2010 о 19:501619 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Коней, зірки та рушники побачили полтавські чиновники
Полтавський районний туристично-інформаційний центр сьогодні демонстрував красу туристичних місць Полтавського району.
Делегація чиновників, посадовців, що причетні до розвитку туризму, директори туристичних агенцій мали змогу відвідати цікаві туристичні об’єкти.

– Такий захід ми проводимо вже втретє, – повідомила Лариса Оніщук, начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської ОДА. – Перші два провели у Кременчузі та Диканьці. Головне, щоб про цікаві місцеві туристичні об’єкти знали побільше людей. Зараз існує велика зацікавленість історичними та природними туристичним місцями. Збільшилася кількість туристів, тому ми повинні не лише зацікавити, а й подбати про них. Розробка нових і зручних маршрутів, дбання про вже існуючі об’єкти – саме це будемо впроваджувати в подальшому.

Делегація відвідала у Кованьківці ферму, де тримаються до 60 голів коней. Орловська верхова, українська верхова, тяглові, гуцульські та поні – порід коней вистачить для будь-якого поціновувала. Хлопці-козаки показали складні елементи джигітовки, студентка аграрної академії продемонструвала дресирування коня, делегатів покатали на візку. Охочі могли прокататися верхи на конях.

– Я займайся з Лабіринтом вже два роки, – розповіла Альона, студентка ПДАА. – Я на цьому коні не їжджу верхи, лише спілкуюся та проводжу час. Доклала багато зусиль та часу.

Дівчина не наказувала, а просила. І Лабіринт легко виконав всі ті рухи, що просила дресирувальниця, хоча і вперше для такої великої публіки.

На фермі зізналися, що зараз для них найкращий сезон.

– Туристів зараз багато, особливо на вихідних, – розповів власник ферми. – Часто приїздять із сім’ями. Дітей катають на поні, за годину ми вивчимо їздити на коні «з нуля». Маршрутів багато, є одногодинні, а є і на цілий день. Все залежить лише від бажання наших гостей.

Одразу і після ферми делегація вирушила до радіотелескопу Полтавської гравіметричної обсерваторії «Уран-2», що знаходиться в Степанівці Полтавського району. Цей радіотелескоп – другий за розміром у світі декаметровий телескоп.

– Це перша делегація чиновників та журналістів, що приїхала до нас за всі роки існування радіотелескопу, – повідомив Анатолій Браженко, завідуючий лабораторії декаметрових досліджень. – «Уран-2» – це частина комплексу радіотелескопів по всій Україні. Будували його із 1986 року по 1992 рік. 512 окремих антен знаходяться на площі близько трьох гектар. Дуже важливі наші вимірювання активності сонця для агротехнічних наук та космонавтики.

Після радіотелескопу делегація завітала до музею рушника, що теж знаходиться у Полтавському районі в селі Степному.



Денис Скриль

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter