- Через півтора місяці буде проходити чемпіонат МВС з рукопашного бою, - розповів Олексій Більчич, заступник голови обласної спортивної організації «Динамо». – За допомогою наших місцевих змагань ми зформуємо збірну області.
На Всеукраїнські змагання «швидка» виїздила більше десятка разівРукопашний бій проводили у лайт-контакті. Тобто потрібно проводити акцентовані та технічні удари, але у півсили. Заборонялися удари ногами у внутрішню частину стегна, ліктями та колінами. Також не можна було бити у пах та робити задушливі прийоми. За кожну вдалу дію спортсмена нараховували кількість балів, з яких і складалася перемога спортсмена. Кожен бій – по дві хвилини, фінали – по три.
- Навички рукопашного бою кожен день можуть знадобитися правоохоронцю під час несення служби, - продовжує Олексій Більчич. – Цей вид спорту – травмонебезпечний. На Всеукраїнських змаганнях карета швидкої допомоги більше десяти разів виїжджала та надавала допомогу спортсменам. Але практично не можливо не займатися цим видом спорту та служити в правоохоронних органах. Лідери у цих змаганнях незмінні – це бійці «Беркуту», «Грифону», «Титану» та інших спецпідрозділів.
За загальнокомандну перемогу спортсмени отримають кубки за призові місця. Залік ведеться по чотирьом найкращим результатам. Також всі спортсмени, які займуть призові місця, отримають грамоти, медалі та спортивну амуніцію. Про результати змагань читайте пізніше на нашому сайті.
Бої проводились на двох коврах: у менших та більших вагових категоріях. Цікаво, що у «легких» спортсменів роль рефері виконувала симпатична білява дівчина.
Організаторами змагань виступили обласна організація "Динамо" та спортивний клуб міліції.