– Ми активно використовуємо Інтернет та комп’ютерні програми в навчально-виховному процесі, – розповів Іван Дмитрович. – Також упроваджуєм здоров’язберігаючі технології та інноваційні методи збереження енергоносіїв. Учні можуть побачити домашні завдання в мережі Інтернет, батьки можуть подивитися на оцінки учнів, адже створено електронний журнал. Дзвінками, бактеріологічними лампами, дверима в класні кімнати, електропостачанням та водопостачанням керують комп’ютерні програми. Багато хто думає, що такі зміни потребують величезних капіталовкладень, але ми на власному досвіді та практично демонструєм, що головне – це бажання йти в ногу із часом. Навчальні заклади Англії планують перейти на таку систему років через 20 – а звичайна полтавська школа вже втілила їх задуми в життя.
Під час відвідин цієї школи колегами із Санкт-Петербургу, директор російського ліцею назвала полтавську школу «школою ХХІІ століття» і попросила Івана Гончаренка стати Міністром освіти Російської Федерації.
Іван Дмитрович Гончаренко
Сьогодні, 25 березня, відбувся семінар директорів навчальних закладів у Полтавській загальноосвітній школі №13.
Саме про іноваційні методики та технології, що втілюються в цьому закладі, розповів колегам директор школи №13 Іван Гончаренко.